Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Lipoxal Effect 120 tbl

Lipoxal Effect 120 tbl


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

Přípravek Lipoxal Effect je inovativním přípravkem na podporu hubnutí. Složka Konjac působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Obrázek ilustrativní.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Přípravek Lipoxal Effect je inovativním přípravkem na podporu hubnutí. Obsahuje speciální vlákninu konjac glucomannan, která ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje úbytek tělesné hmotnosti. Obsažené vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene pomáhají efektivně stimulovat metabolizmus tuků, zvyšovat intenzitu jejich spalování a řídit tělesnou hmotnost.

Efektivní hubnutí pro každou ženu.

Hlavní účinky přípravku Lipoxal Effect:
- Pomáhá spalovat tuky v organizmu
- Podporuje snížení hmotnosti při dietě
- Dodává energii a fyzickou výkonnost potřebnou např. pro cvičení
- Pomáhá potlačit pocit hladu a navazuje pocit sytosti

Přípravek Lipoxal Effect je inovativním přípravkem na podporu hubnutí. Obsahuje speciální vlákninu konjac glucomannan, která ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje úbytek tělesné hmotnosti. Konjac působí v žaludku a ve střevech, kde absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Působí tak i proti sklonům k přejídání. Obsažené vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene pomáhají efektivně stimulovat metabolizmus tuků, zvyšovat intenzitu jejich spalování a řídit tělesnou hmotnost. Guarana je známá schopností napomáhat regulovat hmotnost a potlačovat pocit hladu. Zelený čaj pomáhá zabránit hromadění tuků v organizmu. Ženšen podporuje energii, udržení optimální výdrže a vitalitu. Přípravek obsahuje i synefrin z hořkých pomerančů a L-Carnitin v prověřených dávkách. Synefrin podporuje metabolizmus organizmu a zlepšuje spalování tuků. L-Carnitin je významným spalovačem tuků a umožňuje tak zvýšený fyzický výkon.

Denní dávka obsahuje:
hmot./2 tbl. / hmot./6 tbl.
Konjac glucomannan 1000,0 mg 3000,0 mg
Zelený čaj extrakt (80 % EGCG) 200,0 mg 600,0 mg
Guarana extrakt 60,0 mg 180,0 mg
Korejský ženšen extrakt 30,0 mg 90,0 mg
L-Carnitin tartrát 170,0 mg 510,0 mg
Olivové listí extrakt 40,0 mg 120,0 mg
Synefrin (96 %) 4,0 mg 12,0 mg

Dávkování:
1-2 tablety 3 krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1-2 skleničky). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu. Příznivý účinek konjacu je dosažený při příjmu 3 g v dávkách 3 x 1 g na den.
(2006) www.obchod-zdravi.cz