Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Krémy a gely
Dr. Popov Regenerační balzám Těžké nohy 50 ml

Dr. Popov Regenerační balzám Těžké nohy 50 ml


Výrobce: Dr. Popov s.r.o., Plzeňská 857, 348 15 Planá

Dr. Popov Regenerační balzám Těžké nohy k péči o pokožku dolních končetin, zmírňuje pocit těžkých nohou. Čistě přírodní složení, bez parabenů.


Doporučená cena: 160.00 Kč

Vaše cena: 153.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Dr. Popov Regenerační balzám Těžké nohy k péči o pokožku dolních končetin, zmírňuje pocit těžkých nohou. Čistě přírodní složení, bez parabenů.

Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY:
Některé průzkumy uvádějí, že pocit těžkých nohou trápí 3x častěji ženy než muže. Často tím trpí osoby se sedavou profesí (např. úřednice) nebo ti, kdo dlouho stojí na nohou (prodavačky apod.). Nepříjemné pnutí a otoky se hojně objevují v těhotenství či během menopauzy, na vině může být i nesprávný životní styl.

Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY je výborný k masáži dolních končetin, kdy jemná masáž podporuje mikrocirkulaci a zmírňuje nepříjemný pocit těžkých nohou. Zároveň pečuje o pokožku končetin a zvláčňuje ji.

Co obsahuje Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY:
Základem regeneračního balzámu TĚŽKÉ NOHY je kombinace rostlinných olejů (konopný, mandlový, kokosový), luxusního bambuckého másla, Permetholu a jerlínu japonského.
Směs kvalitních rostlinných olejů pleť vyživí, hydratují ji a regenerují. Bambucké máslo (také známé jako shea či karité) je prvotřídní tuk, který pokryje kůži ochranným nemastným filmem a tím uchová v pokožce přirozenou vlhkost.
Přírodní aktivní látka Permethol je podobná vitamínu P, který se běžně užívá při chronické žilní nedostatečnosti, tzv. těžkých nohách způsobených špatnou cirkulací krve.
Jerlín japonský představuje významný zdroj rutinu, napomáhající zlepšovat elasticitu stěny cévní.
Všechny složky jsou čistě přírodní, s vysokým obsahem účinných a vědecky ověřených aktivních látek. Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY neobsahuje parabeny.

Složení:
bambucké máslo, kokosový olej, cetearyl alcohol, mandlový olej, včelí vosk, konopný olej, extrakt z jerlínu japonského, sodium methylesculetin acetat, vitamín E, slunečnicový olej, ethyl ferulát, chmelový extrakt, phenoxyethanol, propylenglycol, parfém – směr přírodních silic

Jak používat Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY:
Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY doporučujeme užívat k jemné masáži dolních končetin, od kotníků směrem vzhůru, která podporuje mikrocirkulaci, přináší úlevu a zmírňuje pocit těžkých nohou. Masáž provádějte 2 – 3x denně.

Upozornění:
Skladujte v suchu při teplotě 5 – 25 °C.
Regenerační balzám TĚŽKÉ NOHY není určen pro děti do 3 let.
(2006) www.obchod-zdravi.cz