Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Woykoff kloubní výživa 60 kostiček AKCE

Woykoff kloubní výživa 60 kostiček AKCE


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Výživa pro Vaše klouby nové generace s jahodovou příchutí ve formě kolagenových kostiček.


Doporučená cena: 340.00 Kč

Vaše cena: 189.00 Kč

Ušetříte: 44 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Výživa pro Vaše klouby nové generace s jahodovou příchutí ve formě kolagenových kostiček. Doplněk stravy s obsahem kolagenu NC II a hydrolyzovaného kolagenu typ I a vitamínem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a kostí.

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip lana), protože vazy a šlachy musí vydržet poměrně silný tlak. Kolagen typ I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu. V doplňku stravy je obsažen v hydrolyzované formě, která je maximálně dostupná pro organismus

Kolagen typu II se nejvíce vyskytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost. V doplňku stravy je obsažen v nativní podobě, při žvýkaní kostičky dochází ke styku nativního kolagenu typu II s ústní sliznicí.

Vitamín C je důležitou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. Pouze pokud je ho v organismu dostatek, vytváří se plnohodnotný kolagen, jehož vlákna mají správnou a dostatečně pevnou strukturu. Vitamín C je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.

Obsah balení:
60 kolagenových kostiček, kůra na 2 měsíce.

Aktivní látka:
hydrolyzovaný kolagen typ I, nativní kolagen typ II, kyselina askorbová.

Složení:
sorbitol (plnidlo, náhradní sladidlo), hydrolyzovaný kolagen typ I, L-askorbová kyselina, Erythritol, hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka), jahodové aroma, nativní kolagen typu II.

Dávkování:
1 kostička denně. Rozkousat bez zapíjení. Užívejte pravidelně 1 kostičku denně kdykoliv během dne po dobu minimálně dvou měsíců. Pro dosažení optimálního efektu je vhodné doplněk stravy užívat trvale.
(2006) www.obchod-zdravi.cz