Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Bolesti hlavy, neklid, nervozita
Woykoff allegra 5-GRIFFO 30 cps AKCE

Woykoff allegra 5-GRIFFO 30 cps AKCE


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Woykoff allegra 5-GRIFFO jsou kapsle pro dobrou náladu.


Doporučená cena: 422.00 Kč

Vaše cena: 306.00 Kč

Ušetříte: 27 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Určeno osobám trpícím:
- úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem
- poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem
- abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiných závislostí
- nutkáním se přejídat
- každodenními stresovými situacemi

Doplněk stravy allegra 5-GRIFFO obsahuje extrakt z africké rostliny Griffonia simplicifolia. Obsahuje látky, které vznikají v mozkových buňkách z esenciální aminokyseliny L-tryptofanu a jsou přímým prekurzorem syntézy neurohormonů dobré nálady serotoninu.

V případech, kdy doplňkové užívání l-tryptofanu nevede k dostatečné stabilizaci psychického stavu nebo pokud je třeba rychlejší nástup účinku, je vhodné začít doplňkově užívat doplněk stravy allegra 5-GRIFFO. Po dosažení očekávaného účinku je pak vhodné se vrátit zpět k podávání doplňkového l-tryptofanu, nejlépe ve formě instantního nápoje allegra DRINK nebo případně doplňku stravy ve formě tablet allegra COMFORT.

Doplněk stravy allegra 5-GRIFFO obsahuje pouze čistě přírodní rostlinný extrakt bez přísad a konzervantů, a to ve formě vegetariánských kapslí, takže je vhodným přípravkem pro vegetariány, protože průměrný denní příjem je sice 1-1,5 gramu l-tryptofanu z běžné stravy, ale vegetariáni a vegani přijmou l-tryptofanu méně než 0,3 gramu, protože v rostlinné stravě se téměř nevyskytuje.

Aktivní látka: 1 kapsle
Extrakt z Griffonia simplicifolia 238 mg

Složení: Griffonia simplicifolia extrakt, vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetylcelulosa, barviva: měďnaté komplexy chlorofylinů.).

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně. Kapsli je vhodné užít nejlépe večer nalačno a zapít dostatečným množstvím vody nebo ovocným džusem. Působí dlouhodobě, účinky však můžete očekávat již po třech podáních. Doplněk stravy užívejte po dobu minimálně 1 měsíce. Pokud po 1 měsíci užívání budete považovat zlepšení své nálady za nedostatečné, užívejte nadále 1 kapsli nalačno ráno a 1 kapsli večer. Doplněk stravy neužívejte déle než 3 měsíce.

Upozornění: obsahuje 5-hydroxytryptofan, není proto vhodné kombinovat s antidepresivy. Vhodné pro vegetariány. Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Skladování: ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.
(2006) www.obchod-zdravi.cz