Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Gynekologické potíže
Dr. Müller Hyalosan vaginální gel 10x7,5 ml

Dr. Müller Hyalosan vaginální gel 10x7,5 ml


Výrobce: Dr. Müller Pharma s.r.o., U Mostku 182 (dříve Garážní), 503 41 Hradec Králové

Hyalosan vaginální gel s kyselinou hyaluronovou udržuje přirozeně vlhké a díky obsahu kyseliny mléčné mírně kyselé prostředí vaginální sliznice.


Doporučená cena: 318.00 Kč

Vaše cena: 303.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Používá se na podporu regenerace a obnovu přirozeného stavu vaginální sliznice při potížích způsobených:
•vaginální suchostí spojenou s hormonálními změnami ve všech fázích života ženy, předevšímv období menopauzy, po porodu, při kojení, po chemoterapii a radioterapii, či gynekologických operacích
•atrofií vaginální sliznice a epitelu, projevující se svěděním, pálením, zarudnutím, nebo nepříjemnými pocity při pohlavním styku.

Lze ho použít i jako lubrikační gel při nedostatečném zvlhčení při pohlavním styku. Určen pouze k vaginálnímu použití.

Návod k použití:
Před použitím si důkladně umyjte ruce a zkontrolujte neporušenost ochranné fólie tuby. Po vyjmutí tuby z ochranné fólie odstraňte uzávěr vaginálního aplikátoru. Aplikujte vleže. Vložte aplikátor co nejhlouběji do pochvy a stiskem vytlačte obsah tuby. Aplikátor vyjměte za stálého stisku, aby se gel nenasál zpět do tuby. Po aplikaci zůstaňte ještě několik minut vleže na zádech, aby gel rovnoměrně pokryl sliznici pochvy. Na závěr si opět umyjte ruce.

Dávkování:
Prvních deset dnů se používá 1 tubička denně, dále pak každý druhý až třetí den, nejméně po dobu 5 až 6 týdnů. Jako prevence potíží je Hyalosan vaginální gel vhodný i pro dlouhodobé používání v dávkování 1 až 2 tubičky týdně.
(2006) www.obchod-zdravi.cz