Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Pěny
Skincair hand granátové jablko-PRO-AGE krémová pěna na ruce 100 ml

Skincair hand granátové jablko-PRO-AGE krémová pěna na ruce 100 ml


Výrobce: neubourg skin care GmbH & Co. KG, Mergenthalerstr. 40, 48268 Greven

Allpresan Skincair zvlhčující krémová pěna na ruce pro zpevnění pokožky s vysoce kvalitním olejem z granátového jablka.


Doporučená cena: 370.00 Kč

Vaše cena: 334.00 Kč

Ušetříte: 10 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Allpresan Skincair zvlhčující krémová pěna na ruce pro zpevnění pokožky s vysoce kvalitním olejem z granátového jablka, kyselinou hyaluronovou a ureou poskytuje pokožce aktivní péči a ochranu před škodlivými vlivy prostředí. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a podporuje regeneraci buněk.

Složení: voda, butan, urea, cetylalkohol, propan, decyl-oleát, oktyldodekanol, glycerin, kyselina stearová, glyceryl stearát, tokoferyl acetát, hyaluronát sodný, palmové glyceridy, olej ze semen granátového jablka, výtažek z oplodí granátového jablka, allantoin, nezmýdelnitelný podíl oleje z plodů olivovníku evropského, bambucké máslo, caprylyl glykol, aminokyseliny pšenice, lauroyl draselný, propylenglykol, lauroyl sarkosinát sodný, kapryloyl glycin, sorbit, parfém

Použití: před použitím pořádně zatřeste, držte ve vzpřímené pozici a aplikujte krém o velikosti lískového ořechu.

Skladování: uchovávejte do 25 °C.

Upozornění: nádoba je pod vysokým tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo zdroje tepla, horkých povrchů, jisker, otevřených ohňů a dalších vznětlivých zdrojů. Nevstřikujte do otevřeného ohně nebo jiných vznětlivých zdrojů. 9% nádoby obsahuje hořlavé látky. Nepropichujte a nevhazujte do ohně ani po spotřebování. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahující 50 °C. Udržujte mimo dosah dětí. Před použitím na dětech se poraďte se svým lékařem. Používejte pouze na otevřených prostranstvích. Pouze na zevní použití.
(2006) www.obchod-zdravi.cz