Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Náhrady stravy a nápoje
Celius Fit and Slim Ultra vanilka 2x240 g

Celius Fit and Slim Ultra vanilka 2x240 g


Výrobce: MEGA PRO NUTRITION s.r.o., Pobřežní 249/46, 186 00 Praha 8

Celius Fit and Slim - plnohodnotná nízkokalorická náhrada stravy ve formě prášku 480 g (2x 240 g) pro zhotovení 10 hlavních jídel.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Chutný koktejl Celius Fit and Slim s příchutí vanilky s vyváženým obsahem všech hlavních složek sacharidů, tuků a bílkovin. Slouží jako snadná náhrada jednoho až dvou hlavních denních jídel. Pohodlná příprava (ve vodě nebo odtučněném mléce), vhodná jako alternativa dietních opatření bez rizika vynechání jídel.

Koktejl Celius Fit and Slim navíc obsahuje předepsané množství vlákniny, která zvyšuje sytící index a potlačuje tak projevy hladu. Obsahuje L-karnitin, který je nezbytný pro spalovaný přebytečných kalorií z tuku v kosterním svalstvu. Pro ještě efektivnější účinek je koktejl doplněný o koncentrát brazilských plodů Acaí s obsahem antioxidantů, vitaminů a omega 3 kyselin.

- jednoduchá příprava bez časových nároků a vybavení
- předepsané množství kalorií na porci a dávku bez nutnosti starostí s přepočítáváním kalorií
- s detoxikačním účinkem Acai plodů a s antioxydanty
- s obsahem vlákniny a L-karnitinu, s vitamíny a minerály
- skutečná náhrada stravy, lze s ní nahradit jedno až dvě hlavní denní jídla
- 10 hlavních jídel (pouze 202 kcal)

Složení:
Jako hlavní zdroje bílkovin slouží syrovátka a sojový koncentrát. Tím je zabezpečeno kompletní a nezbytné spektrum všech aminokyselin. Více zdrojový obsah bílkovin je pro organismus přirozenější než jednosložkový zdroj bílkovin. Koktejl obsahuje předepsané minimální množství bílkovin na porci pro náhradu stravy.

Stejně tak obsahuje je nezbytné množství vlákniny ve formě guarové gumy (galaktomananu). Příznivé působení vlákniny je potřebné pro správné trávení, sytící index koktejlu stejně tak pro správnou funkci zažívacího ústrojí. V běžné dietě je obsah u většinové populace nedostatečný. Koktejl Celius Fit and Slim zabezpečuje minimální, předepsaný příjem vlákniny jako náhradu stravy.

Tuky jsou v koktejlu Celius Fit and Slim zastoupeny ve formě zdravého slunečnicového oleje, ten obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin ve formě triacylglycerolů. Přitom hlavní složkou těchto kyselin je kyselina linolová. Slunečnicový olej je jedním z nejzdravějších a nejdostupnějších zdrojů nenasycených mastných kyselin.

Antioxidanty jsou obsaženy v bobulích plodů brazilské palmy Acaí. Ta kromě antioxidantů obsahuje také proteiny, aminokyseliny vitaminy B1, B2, B3, C a E. Na každých 100 gramů připadá více než 1000 IU Vitaminu A stejně tak vysoký podíl omega 3 mastných kyselin a rostlinných sterolů, zastoupených - beta sitosterolem a campesterolem.
Navíc Acaí obsahuje nezbytné minerály: sodík, vápník, hořčík, měď, zinek.

Náhrada stravy předepisuje doporučené množství základních vitaminů a minerálů. Koktejl Fit and Slim obsahuje právě 23 vitamínů a minerálů v jedné porci koktejlu.

Jedna porce náhrady stravy (48 g) obsahuje:
energetická hodnota - 202 kcal
syrovátka 18,3 g
sójový protein - izolát 11 g
dextróza 1,9 g
maltodextrin 9,6 g
rostlinný olej (slunečnicový olej - kys. linolová) 3,2 g
guarová guma 1,4 g
L-karnitin tartrát 0,24 g
Acaí 4:1 Euterpe oleracea 0,2 g
sladidlo sacharin 0,02 g
vanilka (Silesia) 0,5 g
barvivo - kurkumin 0,05 g

Jedna porce koktejlu (35 g) obsahuje:
energetická hodnota - 147 kcal syrovátka 13,3 g
sójový protein – izolát 8 g
dextróza 1,4 g
maltodextrin 7 g
rostlinný olej (slunečnicový olej - kys. linolová) 2,3 g
guarová guma 1,1 g
L-karnitin tartrát 0,18 g
Acaí 4:1 Euterpe oleracea 0,15 g
sladidlo sacharin 0,01 g
vanilka (Silesia) 0,35 g
barvivo - kurkumin 0,04 g

Složení: syrovátka, sójová bílkovina - izolát, glukóza, maltodextrin, rostlinný slunečnicový olej, vláknina - guarová guma, L-karnitin tartrát, Acaí 4:1 (Euterpe oleracea), sacharin, kakaový prášek, vanilka - silesia, karamel, kurkumin, retinol palmitát, cholekalciferol, alfa-tokoferol, kyselina askorbová, thiamin hydrochlorid, riboflavin hydrohlorid, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, kyanokobalamin, biotin, pantotenan vápenatý, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kalium chlorid, oxid železitý, oxid zinečnatý, oxid měďnatý, jodičnan draselný, seleničitan sodný, chlorid sodný, oxid hořečnatý, oxid manganičitý.

Návod k přípravě:
Pro náhradu stravy přidejte 3 polévkové lžíce do sklenice (250 ml) vody, důkladně zamíchejte, protřepte nebo rozmixujte. Případný sediment je přirozenou a biologicky hodnotnou součástí výrobku! Konzumujte také!
Pro koktejl přidejte 2 polévkové lžíce do sklenice vody (200 ml) nebo šejkru. Důkladně zamíchejte, protřepte nebo rozmixujte. Pro snazší přípravu a jemnější konzistenci nápoje lze použit odtučněné mléko!

Dávkování:
Náhrada stravy – 2 x denně 3 polévkové lžíce (48 g) do sklenice vody (250 ml).
Pro snižování hmotnosti doplňte tyto dvě denní dávky jedním běžným dietním jídlem.

Dietní koktejl – 3 x denně 2 polévkové lžíce (35 g) do sklenice vody (200 ml).
Pro snižování hmotnosti jako doplňkový zdroj energie mezi dietními jídly.

V průběhu dne je velmi důležité dodržovat pitný režim. Správná hydratace podporuje proces snižování nadváhy a příznivě ovlivňuje celkový zdravotní stav. Doporučujeme vypít denně nejméně dva litry nealkoholických nízkokalorických tekutin bez kofeinu.
Důležitou součástí redukčního režimu je zvýšení pohybové aktivity. Zařazením fyzické aktivity do každodenního způsobu života lze rychleji dosáhnout příznivých účinků koktejlů Celius Fit and Slim a současně díky tomu i prohloubit celkovou fyzickou a duševní pohodu.

Upozornění:
Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.
(2006) www.obchod-zdravi.cz