Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Potence ženy
ArginMax Forte pro ženy 45 tob

ArginMax Forte pro ženy 45 tob


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

ArginMax Forte pro ženy – doplněk stravy, který přispívá k dlouhodobému zlepšení prokrvení pohlavních orgánů, zkvalitňuje tumescenci pochvy a sexuální prožitek.


Doporučená cena: 792.00 Kč

Vaše cena: 767.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

ArginMax Forte pro ženy – doplněk stravy, který přispívá k dlouhodobému zlepšení prokrvení pohlavních orgánů, zkvalitňuje tumescenci pochvy a sexuální prožitek.
Přípravek úřispívá k vyšší frekvenci pohlavního styku a tím větší spokojenosti se sexuálním životem.

Svou účinností navazuje na oblíbený ArginMax – dlouhodobě nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví, jehož účinnost potvrdily nejen klinické testy, ale i velké množství spokojených zákaznic.

Proč ArginMax Forte?

Kvalita sexuálního života zcela zásadním způsobem ovlivňuje harmonii partnerského vztahu. S postupem věku dochází v lidském organismu k přirozeným změnám, které se mohou negativně projevit také na prokrvení a tumescenci pochvy, dále na snížení sexuální výkonnosti a schopnosti dosáhnout orgasmu. ArginMax Forte byl ve spolupráci s The Daily Wellness Company (USA) vyvinut pro podporu prokrvení pohlavních orgánů. Obsahuje vyvážené kombinace speciálně upravovaných účinných látek, jejichž dlouhodobé užívání pozitivně působí na sexuální funkce.

Co ArginMax Forte pro ženy obsahuje?

Přípravek ArginMax Forte pro ženy se opírá o synergické působení čtyř hlavních účinných složek – Forte Complex. Vedle přírodních extraktů, vitamínů a dalších účinných látek se ArginMax Forte pro muže vyznačuje významným množstvím obsaženého L-argininu a L-citrulinu. Skladba účinných látek je vytvořena s cílem maximálně zohlednit požadavky a fyziologické potřeby ženského organismu.

Každá tobolka Přípravku ArginMax Forte pro muže obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte Complex. Každá složka má svou specifickou a nezaměnitelnou úlohu:

1. Sexual Active (L-arginin, L-citrlin).
Pomáhá zlepšovat prokrvení pochvy, zkvalitnit tumescenci pochvy a zintenzivnit sexuální vzrušení.

2. Stimulant Active (L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis).
Pomáhá zesilovat vzrušení a dosažení orgasmu. Stimuluje mozkovou, srdeční a cévní činnost.

3. Protect Active (Lutein, biotin, vitamín E, kyselina listová, kyanokobalamin, extrakt Vitis vinifera, pyridoxin).
Pomáhá chránit a zpevňovat cévní stěny, podporuje ochranu tkání pohlavních orgánů před poškozením. Pomáhá zpomalovat negativní projevy stárnutí cév.

4. Libido Active (L-arginin, L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, vitamín E).
Pomáhá zvyšovat sexuální touhu a prožitek.

Složení:
(ve 3 tobolkách)
L-arginin 1251 mg, L-citrulin 810 mg, Suchý extrakt z plodů schizandry čínské (Schisandra schinensis) 81 mg, Suchý extrakt z listů vinné révy (Vitis vinifera) 39 mg, Lutein 3 mg, Vitamín E 50 % 45 mg, Kyselina listová, Biotin, Pyridoxin, Kyanokobalamin.

Kdy mohu očekávat maximální účinek přípravku?

ArginMax Forte pro ženy začíná v organismu působit okamžitě, přičemž maximální hladiny účinných látek v těle dosáhnete již po dvou týdnech pravidelného užívání. Od této doby by se již mělo projevit při sexuální stimulaci výrazné zlepšení Vaší schopnosti dosažení orgasmu, lepšího prožitku ze sexu a zvýšení sexuální výkonnosti.

Jak ArgiMax Forte pro ženy užívat?

Doporučujeme užívat 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání snížit dávku na 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje již po dvou týdnech pravidelného užívání a účinek přetrvává i dva týdny po vysazení. Jednorázové užití vykazuje zřetelně nižší efekt než pravidelné užívání.

Kde naleznete více informací?

Vaše případné dotazy týkající se produktu ArginMax Foret a sexuálního zdraví Vám rádi zodpovíme na www.arginmax.cz nebo na bezplatné zákaznické lince 800 555 568.
(2006) www.obchod-zdravi.cz