Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Vieste Zelená káva extra s chrómem a vitamínem C 60 cps

Vieste Zelená káva extra s chrómem a vitamínem C 60 cps


Výrobce: Medicura Natural Prodsucts Inc, Tulpenweg 6, 977 24 Burglauer

Zelená káva extra s chrómem a vitamínem C v německé kvalitě Vám dodá energii na celý den a i Váš metabolismus se zrychlí.


Doporučená cena: 306.00 Kč

Vaše cena: 222.00 Kč

Ušetříte: 27 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Zelená káva
V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

Chróm je důležitý stopový prvek, který přispívá k normálnímu metabolismu živin z potravy a k udržení normální hladiny cukru v krvi.

Vitamín C
Jde o jeden z nejznámějších vitamínů, který je nezbytný pro velkou část procesů, které se v našem těle odehrávají. Člověk není schopen si ho v těle sám vyrobit, proto ho musí konzumovat v potravinách a potravních doplňcích.

Aktivní látky: 1 kapsle
Zelená káva 200 mg
Vitamin C 20 mg
Chrom 30 μg

Složení: 1 kapsle: zelená káva 200 mg, vitamin C 20 mg, chrom 30 µg.
Složení: extrakt ze zelené kávy (45% kyselina chlorogenová, 5% kofein), vitamin C, chrom (III) chlorid 6-hydrát, pomocné látky - kukuřičný škrob, želatina.

Dávkování:
2-3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Ať už reklamy říkají cokoli, měli byste si uvědomit, že žádný lék, spalovač, ani doplněk stravy nebude hubnout za vás. Fungují v kombinaci se správným stravováním a pohybem. Jejich smyslem je umocnit či urychlit působení diety a sportu.
Nejlepším způsobem, jak se zbavit něčeho nepříjemného (např. nadváhy), jsou takové změny, při kterých je vám lépe než předtím.
Kapsle s výtažkem ze zelené kávy, chrómem a vitamínem C budou na vaší cestě k lepšímu pocitu výborným pomocníkem.

Skladování: Uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Obsah: 29,8 g.
(2006) www.obchod-zdravi.cz