Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Potence muži
Woykoff Andromen 60 tbl

Woykoff Andromen 60 tbl


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace extraktu tribulus terrestris, který prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu.


Doporučená cena: 471.00 Kč

Vaše cena: 329.00 Kč

Ušetříte: 30 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Doplněk stravy pro muže 45+
andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace extraktu tribulus terrestris, který prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu, extraktu korejského ženšenu, který má pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu, vitamínu E, zinku a selenu. Tato kombinace účinných látek účinně pomáhá snížit negativní účinky andropauzy u mužů.

Andropauza, která je také známá jako viropauza, mužské klimakterium nebo mužský přechod, je postupný proces, který trvá mnoho let. Nepostihuje sice každého muže, nicméně počet takto postižených osob se zvyšuje s jejich věkem.

Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety, a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu, kdy je testosteron zodpovědný za mnoho metabolických procesů v lidském těle. Muž nedostane jasný signál, že se začíná projevovat andropauza. Není zřejmé, co rozhoduje o tom, že už toto období začalo, a tak mnoho mužů ignoruje svůj zhoršený celkový pocit a mnoho příznaků společných pro tuto fázi.

Nejčastějšími příznaky andropauzy jsou:
ztráta svalové hmoty / zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha),
všeobecná slabost organismu,
osteoporóza,
snížené sebevědomí a nadšení,
zvýšená podrážděnost,
potíže s bolestí,
problémy s pamětí a koncentrací,
zvýšené pocení,
arteriální hypertenze,
ztráta vlasů,
zvýšená citlivost na chlad,
problémy s prostatou,
malé libido.

Účinné látky:
tribulus terrestris (extrakt s obsahem 40% saponinů) 400 mg
panax ginseng (ženšen) extrakt 33% 80 mg
vitamín E 40 mg
zinek 15 mg
selen 0,3 mg

Složení: extrakt z tribulus terrestris (40% saponinů), stabilizátor: uhličitan vápenatý, zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza, citronan zinečnatý hydrát, extrakt z kořene panax ginseng (33% ginsenosidů), D – alfa tokoferol acetát, kukuřičný škrob, modifikovaný škrob, odpěňovač: polyethylenglykol, protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý,
selenan sodný, barvivo (patentní modř).

Dávkování: 2 tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. andromen působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2-3 týdnech. Přípravek užívejte dlouhodobě, minimálně však po dobu 3 měsíců.

Andromen je však zcela bezpečný a nenávykový a můžete ho užívat dlouhodobě i bez přerušení.
(2006) www.obchod-zdravi.cz