Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Mýdla a sprchové gely
Skincair shower granátové jablko-PRO-AGE sprchová pěna 200 ml NOVINKA

Skincair shower granátové jablko-PRO-AGE sprchová pěna 200 ml NOVINKA


Výrobce: neubourg skin care GmbH & Co. KG, Mergenthalerstr. 40, 48268 Greven

Allpresan Skincair čistící péče pro zpevnění pokožky ve formě sprchové pěny s vysoce kvalitním olejem z granátového jablka.


Doporučená cena: 434.00 Kč

Vaše cena: 362.00 Kč

Ušetříte: 17 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Allpresan Skincair čistící péče pro zpevnění pokožky s vysoce kvalitním olejem z granátového jablka a jojobovým olejem jemně čistí a pečuje o vaši pokožku. Udržuje přirozenou vlhkost pokožky a chrání ji před vysoušením.

Složení: voda, laurethsulfát sodný, butan, propan, kokoamfodiacetát sodný, parfém, olej ze semen granátového jablka, dikaprylyl eter, kyselina citrónová, avokádový olej, olej ze semen jojoby kalifornské, olej z plodů olivovníku evropského, benzoan sodný, hydrolyzovaný škrob, mléčnan sodný, urea, kyselina mléčná, chlorid sodný

Použití: před použitím pořádně zatřeste, držte ve vzpřímené pozici a aplikujte krém o velikosti lískového ořechu.

Skladování: uchovávejte do 25 °C.

Upozornění: nádoba je pod vysokým tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo zdroje tepla, horkých povrchů, jisker, otevřených ohňů a dalších vznětlivých zdrojů. Nevstřikujte do otevřeného ohně nebo jiných vznětlivých zdrojů. 9% nádoby obsahuje hořlavé látky. Nepropichujte a nevhazujte do ohně ani po spotřebování. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahující 50 °C. Udržujte mimo dosah dětí. Před použitím na dětech se poraďte se svým lékařem. Používejte pouze na otevřených prostranstvích. Pouze na zevní použití.
(2006) www.obchod-zdravi.cz