Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Proenzi 3+ 180 tbl

Proenzi 3+ 180 tbl


Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Proenzi 3+ farmakologicky účinné látky pro obnovu, regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Proenzi 3+ obsahuje v optimální kombinaci osvědčené látky pro obnovu, regeneraci a zlepšení pohyblivosti kloubů. Síl 3 vědecky ověřených aktivních látek nyní nově posílená o ExPur complex pro zdraví kloubů.

Proenzi 3+ obsahuje v optimální kombinaci osvědčené látky - glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, Unique MSM. Navíc je účinek podpořen originálním ExPur complexem obsahujícím kolagen typu II a vitamín C.

Při pravidelném užívání se tyto látky dobře vstřebávají a ovlivňují kloubní chrupavku. Podporují tak obnovu a regeneraci kloubů a zlepšují jejich pohyblivost. Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2-3 měsíce.

Glukosamin a chondroitin sulfát jsou základní stavební složky kloubní chrupabky a jiných pojivových tkání - kostí, vazů a šlach. Jsou nezbytné pro jejich správnou strukturu, zachování pružnosti a pohyblivosti kloubů. Glukosamin pomáhá udržovat silné klouby a pojivové tkáně. Chondroitin se osvědčil tím, že napomáhá zachovat klouby zdarvé, ohebné a pružné.

Unique MSM pomáhá podporovat metabolismus a funkčnost kloubní chrupavky a také přispívá k udržení zdraví kloubů, jejich pohyblivosti a komfortu při pohybu.

Proenzi 3+ je nyní nově obohaceno o unikátní složku ExPur complex. Jde o speciální kombinaci kolagenu typu II a vitamínu C. Kolagen typu II přispívá k udržení správné funkce kloubů a vitamín C je nezbytný pro zachování zdravého stavu kostí a klouvní chrupavky.

Proenzi 3+ účinně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře.

Složení:
Složení 1 tablety:
Glukosamin sulfát - 500,0 mg
Chondroitin sulfát - 200,0 mg
Uniquel MSM - 300,0 mg
ExPur complex

hydroxSložení:
glukosamin sulfát 2 KCl ( z korýšů), methylsulfonylmethan, mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, fosforečnan vápenatý, stearát hořečnatý (látka protispékavá), hypropylmethylcelulóza (stabilizátor), polyfruktˇoza, hrachový škrob,talek, triglyceridy, kyselina L-ascorbová, kolagen typi II.

Dávkování:
Dospělí 3x denně 1 tableta. Děti od 12 let 1 tabletu denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dodržujte dostatečný pitný režim ( minimálně 2 l tekutiny za den). Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit.
Doporučená délka užívání: je stanovena optimálně na 3 měsíce.

Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace.
(2006) www.obchod-zdravi.cz