Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Klimakterium
Minapent+šalvěj lékařská 60 tob

Minapent+šalvěj lékařská 60 tob


Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Minapent+šalvěj lékařská obsahuje účinné látky z extraktu listu šalvěje pomáhají při nadměrném pocení, které je spojeno s obdobím klimakteria.


Doporučená cena: 446.00 Kč

Vaše cena: 427.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Minapent+šalvěj lékařská obsahuje účinné látky z extraktu listu šalvěje pomáhají při nadměrném pocení, které je spojeno s obdobím klimakteria.

Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria. Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent® vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na předcházení a zmírnění všech obtíží v období klimakteria.

Příznivě působí:
- v kterékoliv fázi klimakteria,
- u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza) i u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauza),
- u menopauzálních symptomů (návaly horka, pocení, podrážděnost atd.),
- při nadměrném pocení,
- u žen, které odmítají syntetickou hormonální léčbu nebo u kterých je podávání hormonálních přípravků kontraindikováno.

Aktivní látky
1. Pomáhají zmírnit nepříjemné tělesné projevy (tzv. vegetativní syndrom): Izoflavony červeného jetele a ploštičníku se svými účinky podobají přirozeným pohlavním ženským hormonům (estrogenům). Příznivě působí při návalech horka, bolesti svalů, malátnosti, migrénách, bušení srdce, závratích, poklesu libida, vysušení kůže a poševní sliznice.
2. Podílí se na potlačení dalších projevů (tzv. metabolický syndrom): U obsažených látek červeného jetele a ploštičníku byl prokázán vliv na potlačení úbytku kostní hmoty a snížení obtíží při zvýšeném krevním tlaku.
3. Pomáhají harmonizovat psychické a emoční projevy: Izoflavony červeného jetele a glykosidy ploštičníku se podílí na zlepšení psychického rozpoložení, zmírňují podrážděnost, úzkostlivost i emoční labilitu. Pomáhají při zhoršené koncentraci a při poruchách spánku.
4. Podporují vitalitu ženy: Povzbuzují organismus a zvyšují celkovou vitalitu ženy.
5. Omezují nadměrné pocení: Účinné látky z extraktu listu šalvěje pomáhají redukovat nadměrné pocení.

Složení:
Složky: 1 tobolka Denní dávka 2 tobolky
Červený jetel
Trifolium pratense (extrakt) 150 mg 300 mg
Šalvěj lékařská Salvia officinalis (extrakt) 50 mg 100 mg
Ploštičník hroznatý Cimicifuga racemosa (extrakt) 2,5 mg 5 mg
Přídatné látky: Stearan hořečnatý (protispékavá látka), mikrokrystalická celulosa (protispékavá látka), želatina, oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování:
Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro ženy s výraznější intenzitou obtíží. Účinek se obvykle dostavuje během užívání prvního balení, tj. již během 2 - 4 týdnů. 5) Nepřekračujte doporučenou denní dávku 2 tobolky! Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme Minapent® užívat dlouhodobě. Při dlouhodobém užívání je bezpečný.

Upozornění:
Výrobek neobsahuje lepek. Není určeno pro děti! Přípravek je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Není doporučeno kombinovat s hormonální substituční terapií. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnění přeruště užívání a vyhledejte lékaře.
(2006) www.obchod-zdravi.cz