Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Klimakterium
Minapent Balance 90 tob

Minapent Balance 90 tob


Výrobce: Valosun, a.s., Kytnerova 403/5, 621 00 Brno-Medlánky

Minapent Balance je unikátní kompozice čistě rostlinných látek zaměřená na regulaci hormonální rovnováhy ženy. Podílí se na potlačení depresivních nálad, úzkosti, ...

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Minapent® BALANCE obsahuje unikátní kompozici čistě rostlinných látek zaměřených na regulaci hormonální rovnováhy ženy. Podílí se na potlačení depresivních nálad, úzkosti a vyrovnání emocionálních výkyvů v období klimakteria.

Minapent® BALANCE je sestaven tak, aby pomáhal účinně zmírňovat všechny obtíže v období klimakteria. Přípravek je zaměřen na zlepšení psychického rozpoložení ženy, na zmírnění podrážděnosti a zlepšení spánku.

Příznivě působí:
- v kterékoliv fázi klimakteria,
- u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza) i u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauza),
- u všech obvyklých klimakterických symptomů, zejména pro zlepšení psychického stavu a při nadměrném podráždění,
- u žen, které odmítají syntetickou hormonální léčbu nebo u kterých je podávání hormonálních přípravků kontraindikováno.

Aktivní látky
1. Harmonizují psychické a emoční projevy: Vysoký obsah izoflavonů červeného jetele a účinné složky třezalky se výrazně podílejí na zlepšení psychického rozpoložení a depresivních nálad, zmírňují podrážděnost, úzkostlivost i emoční labilitu, uplatňují se při zhoršené koncentraci a při poruchách spánku. 2,3)
2. Zmírňují nepříjemné tělesné projevy (tzv. vegetativní syndrom): Izoflavony červeného jetele příznivě působí při návalech horka, bolesti svalů, malátnosti, migrénách, bušení srdce, závratích, poklesu libida, vysušení kůže a poševní sliznice.
3.Pomáhají snížit projevy dalších obtíží (tzv. metabolický syndrom): U červeného jetele byl prokázán vliv na potlačení úbytku kostní hmoty a snížení obtíží při křečových žilách a zvýšeném krevním tlaku.
4.Podporují vitalitu ženy: Povzbuzují organismus a zvyšují celkovou vitalitu ženy. 1)

Složení:
1 tobolka
Červený jetel - Trifolium pratense (extrakt) 300 mg
Trifolium pratense (extrakt) 600 mg
Třezalka tečkovaná - Hypericum perforatum (extrakt) 60 mg
Přídatné látky: Stearan hořečnatý E 470b, mikrokrystalická celulosa E 460, želatina, barvivo E 171

Dávkování:
1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro ženy s výraznější intenzitou obtíží. Účinek se dostavuje během užívání prvního balení, tj. již během 2 - 4 týdnů. 1) Nepřekračujte doporučenou denní dávku 2 tobolky! Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme Minapent® BALANCE užívat dlouhodobě. Při dlouhodobém užívání je bezpečný.
(2006) www.obchod-zdravi.cz