Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Klimakterium
Minapent Balance 60 tob

Minapent Balance 60 tob


Výrobce: Valosun, a.s., Kytnerova 403/5, 621 00 Brno-Medlánky

Minapent Balance obsahuje unikátní kompozici čistě rostlinných látek zaměřených na regulaci hormonální rovnováhy ženy.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Minapent Balance obsahuje unikátní kompozici čistě rostlinných látek zaměřených na regulaci hormonální rovnováhy ženy. Podílí se na potlačení depresivních nálad, úzkosti a vyrovnání emocionálních výkyvů v období klimakteria.

Působení přírodních složek přípravku Minapent balance je šetrné, bez negativních vedlejších projevů. Obsažený extrakt brusinky kanadské přispívá k potlačení obtíží s únikem moči, ke snížení rizika vzniku zánětu močových cest a komplikací s tím spojených. Aktivní látky zastoupené v komplexu MINAPENT® balance vzájemně spolupůsobí a prospívají celkovému zdraví ženy. Jsou získávány extrakcí z vybraných bylin s nejvyšším prokázaným účinkem na zmírňování problémů klimakteria.

Minapent balance obsahuje unikátní komplex přírodních látek extrahovaných ze sedmi bylin s klinicky ověřeným účinkem, který příznivě působící na fyzickou a duševní rovnováhu ženy v období klimakteria. Důraz je kladen na vysokou účinnost a unikátní spolupůsobení jednotlivých složek.

Složení:
1 tobolka obsahuje rostlinné extrakty:
Červený jetel 300 mg
Jeden z nejbohatších zdrojů rostlinných estrogenů – izoflavonů, které vykazují antidepresivní (náladu vylepšující) účinek, omezují návaly horka, pocení, poruchy spánku. Chrání organismus před následky exogenních vlivů.

Smldinec chlupatý 30 mg
Vykazuje výrazné antioxidační schopnosti a snižuje riziko vzniku aterosklerózy a osteoporózy. Příznivě ovlivňuje hormonální rovnováhu a syntézu progesteronu. Snižuje množství triglyceridů v krvi, čímž pozitivně ovlivňuje proces myšlení, především pak paměť a schopnost koncentrace.

Andělika čínská 25 mg
Obsahuje kumarin, který vykazuje antikoagulační (bránící vzniku krevních sraženin) vlastnosti, upravuje nepravidelné krvácení, snižuje riziko trombózy, posiluje krevní oběh. Přispívá k hormonální rovnováze a je vhodná pro celkové posílení lymfatického systému.

Kozinec blanitý 20 mg
Účinně pomáhá při eliminaci únavového syndromu, podporuje vitalitu, oběhový systém a metabolismus.

Šalvěj lékařská 23.5 mg
Má výrazný vliv na snížení pocení v době menopauzy. Uplatňuje se proti kvasinkovým infekcím a zánětům. Podporuje správnou činnost metabolismu.

Brusinka + Třezalka 55 mg + 60 mg
Brusinka kanadská je významná svým prospěšným účinkem na močové cesty, působí protizánětlivě. U žen v klimakteriu se s prodělaným zánětem močových cest výrazně zvyšuje riziko vzniku inkontinence moči. U pacientek trpících inkontinencí zpomaluje brusinkový extrakt rozklad vyloučené moči a zabraňuje tak vzniku nežádoucího zápachu.
Třezalka tečkovaná je užívána jako přírodní antidepresivum. Významné účinky vykazuje při lehké a střední depresi, změně nálady, vnitřním neklidu, úzkosti, pocitu napětí a s těmito stavy spojenými poruchami spánku.

Dávkování:
1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro ženy s výraznější intenzitou obtíží. Účinek se dostavuje během užívání prvního balení, tj. již během 2 - 4 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 2 tobolky!
Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme MINAPENT® balance užívat dlouhodobě (několik měsíců). Při dlouhodobém užívání je bezpečný, nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Není určeno pro děti! Přípravek je nevhodný pro těhotné a kojící ženy.

Komplex aktivních látek přípravku Minapent balance je sestaven tak, aby pomáhal účinně zmírňovat všechny obtíže a rizika v období klimakteria.

Minapent balance příznivě působí na:
- Harmonizaci psychických a emočních projevů
Rozšířené složení (obsahuje větší množství bioflavonoidů a extrakt třezalky) se výrazně podílí na zlepšení psychického rozpoložení a depresivních nálad, zmírňuje podrážděnost, úzkostlivost i emoční labilitu. Pomáhá při zhoršení koncentrace a při poruchách spánku.
- Zmírnění nepříjemných tělesných projevů (tzv. vegetativní syndrom)
Účinně působí při návalech horka, pocení, bolesti svalů, malátnosti, migrénách, bušení srdce, závratích, poklesu libida, vysušení kůže a poševní sliznice.
- Snižování rizika dalších onemocnění (tzv. metabolický syndrom)
U obsažených látek byl prokázán vliv na potlačení úbytku kostní hmoty (osteoporóza), snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění (křečové žíly, zvýšený krevní tlak, ateroskleróza). Snižování rizika inkontinence
Aktivní látky extraktu brusinky kanadské snižují riziko zánětu močových cest, a tím riziko inkontinence. U pacientek trpících inkontinencí moči, zpomaluje extrakt z brusinky kanadské rozklad vyloučené moče a zabraňuje tak vzniku nežádoucího zápachu.
- Podporu vitality ženy a tělesnou hmotnost
Povzbuzuje organismus a zvyšuje celkovou vitalitu ženy. Rostlinné složky podporují metabolismus a pomáhají zachovat stabilní tělesnou hmotnost. Příznivě ovlivňují kvalitu pleti a obranyschopnost organismu.
(2006) www.obchod-zdravi.cz