Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Imunita
Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 150+30 cps zdarma

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 150+30 cps zdarma


Výrobce: Terezia Company s.r.o., Na Návrší 997/14, 141 00 Praha 4

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem odná pro zvyšování imunity a především celkové vitality.


Doporučená cena: 694.00 Kč

Vaše cena: 596.00 Kč

Ušetříte: 14 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem 100% přírodní přípravek bez příměsí s vysokým obsahem vlákniny.

Hlíva ústřičná pomáhá:
zvyšovat obranyschopnost organizmu
- příznivě ovlivňovat hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku
- funkci cévního systému
- působit na peristaltiku střev
- zmírňovat únavu, strnulost šlach a končetin
- při přecitlivělosti, stresu a zátěži organizmu

Rakytníkový olej pomáhá:
- chránit organizmus před volnými radikály
- příznivě působit na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve
- udržovat správnou hladinu cholesterolu
- správné funkci žaludku, zažívacího a močového ústrojí
- udržovat vitalitu a pružnost pokožky

Mikroživiny obsažené v hlívě ústřičné a rakytníkovém oleji se ve svém komplexu vzájemně potencují při vyrovnávání hladiny imunitního systému, který sehrává významnou roli v ochraně buněk. Pravidelnou konzumací dochází ke zvýšení přirozené obranyschopnosti těla a podpoře činnosti orgánů ústrojí srdečně-cévního, trávicího a vyměšovacího. Hlíva ústřičná ve spojení s rakytníkovým olejem je vhodným doplňkem výživy při avitaminóze, působí podpůrně při infekčních chorobách, při stavech únavy a v období rekonvalescence.

Hlíva ústřičná – Pleurotus ostreatus – je dřevokaznou houbou, která si v současné době svým ojedinělým složením vitaminů, bílkovin a stopových prvků (železo, jód, selen, draslík), ale především obsahem beta-glukanu 1,3D a vlákniny a následným působením na organizmus získává stále širší skupinu spotřebitelů, zaměřenou na zdravý životní styl.
Pravidelným a dlouhodobým užíváním hlívy ústřičné dochází ke zvyšování obranyschopnosti organizmu. Hlíva ústřičná blahodárně působí na funkci cévního systému a peristaltiku střev. Je vhodná při přecitlivělosti, stresu a zátěži. Pomáhá zmírňovat únavu, strnulost šlach a končetin. Příznivě ovlivňuje hladinu cukru a tuku v krvi a hladinu krevního tlaku.

Čistý prášek z hlívy ústřičné obsahuje beta glukan /1,3/-D, který aktivizuje obranný systém organizmu - makrofágy, T-lymfocyty a další buňky, a tím pomáhá v těle eliminovat různé antigeny, bakterie a rakovinotvorné buňky, ve svém komplexu působí přírodní prášek z hlívy ústřičné příznivě při hypercholesterolémii, dále podporuje látkovou přeměnu a peristaltiku střev, pomáhá při zánětech a podporuje regeneraci tkání. Je unikátním koktejlem glukanů, aminokyselin, vitamínů a minerálů a mikroelementů a ve svém komplexu člověka chrání i před působením toxických látek. Hlíva je přírodním zdrojem důležitých látek ze skupiny statinů (mevinolin –lovastatin), které chrání cévní stěnu před kornatěním a působí příznivě na hypecholesterolémii. Odborné studie prokázaly, že hlíva obsahuje 0,4 - 2,7 % statinů v sušině.

Rakytník řešetlákový – Hippophae rhamnoides – je léčivá rostlina známá lidem téměř 2500 let. Plody rakytníku se používaly při zažívacích potížích již ve starém Řecku. Své jméno získala dle historických záznamů v dobách Alexandra Makedonského, kdy vojáci pro sebe a své koně využívali rakytník k obnově sil. Koně získali díky obsahu rakytníkového oleje lesklou srst, od toho tedy „ hippos“ – kůň, „phaes“ – lesk.
Rakytníkový olej – je tmavě oranžové barvy a získává se z Rakytníku řešetlákového pro tento produkt progresivní metodou – vakuovou destilací a je tak stoprocentní bez ostatních olejových příměsí se zachováním všech biologicky aktivních látek. Rakytníkový olej obsahuje 90% nenasycených mastných kyselin důležitých pro lidský organizmus.Rakytníkový olej obsahuje vitamíny ze skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyselinu listovou, organické kyseliny třísloviny a minerální soli. Získává se z bobulí rakytníku řešetlákového a kromě 80 živin (vitaminů, minerálů, aminokyselin, flavonoidů, sterolů) obsahuje esenciální mastné kyseliny omega-3, 6 a 9. Je zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje jen zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až 40 %. Tato látka je antioxidant ochraňující buňky před poškozením volnými radikály, také příznivě ovlivňuje stav pokožky.

Rakytníkový olej pomáhá chránit organizmus před volnými radikály a udržovat správnou hladinu cholesterolu, příznivě působí na pružnost a průchodnost cév a srážlivost krve. Napomáhá správné funkci žaludku, zažívacího a močového ústrojí, pomáhá při kožních onemocněních (ekzémy,vč.alergie, akné), regeneruje tkáně při omrzlinách a popáleninách. Zčásti zlepšuje i stav kloubů při revmatismu, zabraňuje i vypadávání vlasů.

Složení:
1 želatinová kapsle obsahuje směs 300 mg 100% prášku hlívy ústřičné a 100% rakytníkového oleje bez příměsí s obsahem 118,2 mg β-glukanu ± 3,75 mg.

Dávkování:
1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 1-3 měsíců. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody.
(2006) www.obchod-zdravi.cz