Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Klimakterium
Femiflavon forte 60 tbl

Femiflavon forte 60 tbl


Výrobce: FAVEA a.s., Noženy Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice

Femiflavon forte je přírodní nehormonální přípravek pro ženy středního věku. Směs přírodních látek a vitamínů. Dávka na 2 měsíce.


Doporučená cena: 537.00 Kč

Vaše cena: 513.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Femiflavon forte je přírodní nehormonální přípravek pro ženy středního věku. Směs přírodních látek a vitamínů. Dávka na 2 měsíce.

Všechny složky přípravku Femiflavon forte se vzájemně doplňují a jsou čistě přírodního původu. Přípravek neobsahuje žádný syntetický hormon. Je velmi šetrný, bez vedlejších negativních účinků, nezpůsobuje přírůstek na váze a působí bez rizika poškození struktur a procesů v organismu.

Femiflavon forte působí proti změnám, které v organismu probíhají v období menopauzy a postmenopauzy, jako je úbytek kostní hmoty, ztráta pevnosti a pružnosti kůže a svalů, vysoušení kůže a sliznic, zvýšení rizika kardiovaskulárních problémů, změny nálad, poruchy spánku, sklon k depresi. Výrazně omezuje nepříjemné pocity provázející menopauzu - návaly, pocení, bolesti hlavy apod. Femiflavon forte obsahuje v jedné tabletě vše, co žena potřebuje pro udržení vitality, pohody a zpomalení stárnutí.

Červený jetel obsahuje vysoký podíl izoflavonů a je často nazýván přírodním fyto-SERMem (Selective Estrogen Receptor Modulator). Četné vědecké práce dokumentují snížený výskyt onemocnění trávicího traktu, zvláště tlustého střeva, u populací konzumující převážně rostlinnou stravu bohatou na polyfenolické látky.

Extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum) obsahuje další komplex flavonoidů, především flavonolignanů, které mají široké spektrum fyziologicky příznivých účinků. Tyto jsou známy jako významné antioxidanty, tedy eliminátory volných radikálů a aktivátory antioxidačních enzymů. Vedle jejich antioxidační aktivity byla prokázána také aktivita chemoprotektivní a protizánětlivá.

Extrakt z plodů a listů vinné révy (Vitis vinifera) obsahuje rovněž komplex silných antioxidantů v čele s resveratrolem. Extrakt snižuje lomivost kapilár a agregaci krevních destiček. Zlepšuje cirkulaci krve hlavně v dolních končetinách. Chrání kožní kolagen a tak přispívá ke kráse pokožky "zevnitř". Karotenoidy z řasy Dunaliella salina mají silné antioxidační účinky. Chrání kůži před poškozením UV složkami slunečního záření („přírodní slunečník“).

Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B. Má vliv na dělení buněk a jejich diferenciaci, i na krvetvorbu. Její dostatečné hladiny mohou být důležitým faktorem pro prevenci a potlačování depresí. Vitamín B6 se podílí na řadě biochemických procesů, při tvorbě červených krvinek a proteinů v buňkách. Ovlivňuje uvolňování energie. Spolu s kyselinou listovou a vitamínem B12 se podílí na snižování hladin škodlivého homocysteinu. Přináší úlevu ženám trpícím premenstruálním syndromem. Vitamín B12 je nezbytný pro tvorbu červených krvinek, pro ochranu nervových vláken a pro správnou funkci imunitního systému. Jeho nedostatek vede k únavě, depresím a k ztrácení paměti. Nerozpustná vláknina působí preventivně proti vzniku zácpy.

Napomáhá zdravému trávení a vyprazdňování střev. Nezvětšuje svůj objem, nemá vliv na vyprazdňování žaludku, zpomaluje vstřebávání energie z potravy. Nabaluje na sebe řadu odpadních látek rozpustných ve vodě a podporuje jejich vylučování z těla.

Dávkování:
1 tableta denně

Upozornění:
Výrobek není vhodný pro děti. Nenahrazuje pestrou stravu.
(2006) www.obchod-zdravi.cz