Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Imunita
Ag100 Koloidní stříbro 300 ml

Ag100 Koloidní stříbro 300 ml


Výrobce: Aurum Health Products

Ag100 Koloidní stříbro je prostředek působící jako přírodní antibiotikum v případě přecitlivělosti nejen na antibiotické preparáty.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Koloidní stříbro - přírodní antibiotikum.

Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek.

Ag100 je účinné v boji proti:
- vleklým zánětům
- infekčním chorobám
- mykózám
- lupence, ekzémům, dermatózám
- oparům
- akné
- lupům
- obtížně hojitelným ranám.

Ag100.
- mírní bolest a svědění
- napomáhá regeneraci poškozených buněk
- podporuje vyplavování toxinů z organismu
- neničí přátelské střevní bakterie
- nehromadí se v organismu
- nedráždí sliznice ústní dutiny, žaludku a střev
- používá se v kosmetice jako pleťové tonikum.

Stříbro - cenný stopový prvek.
Jen málo lidí si uvědomuje, že stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli.
Vyčerpání půdy v důsledku intenzifikace zemědělství způsobilo, že naše potrava již neobsahuje stříbro jako stopový prvek. Proto musíme pokrývat tyto potřeby našeho organismu jiným způsobem. Koloidní stříbro je tím nejlepším a nejbezpečnějším způsobem doplnění nedostatku stříbra v organismu.

Ag100 - přírodní antibiotikum.
Ag100 je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu procesu nespotřebovává. Účinek stříbra je založen na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut. Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik.

Historie používání stříbra.
Baktericidní vlastnosti stříbra byly využívány již ve starověku. Pití ze stříbrných pohárů či vhazování stříbrných mincí do mléka nebo vody prodlužovalo trvanlivost tekutin a udržovalo je déle čersvé.
Při morové epidemii v Evropě ve 14. století dávali bohatí rodiče svým dětem jako prostředek proti nákaze sát stříbrné lžičky. V 19. století bylo v Německu zjištěno, že mírný roztok stříbra působí jako dezinfekce při zánětech očí, aniž by vyvolávalo podráždění sliznic.
Ještě v dnešní době se můžeme setkat s praktikou vkládání stříbrné lžičky do úst, což vede k odstranění oparů. Koloidní stříbro, které je známé více než 90 let, se považuje za přírodní lék.

Co je to koloidní stříbro?
Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty metalického stříbra suspendované v deionizované vodě. Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou ve stálém pohybu. Proto lze říci, že koloidní stříbro je aktivní.
Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronkovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím bude roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces.
Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, nitrobuněčné tekutiny. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť se koloidní stříbro díky tomu snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikání z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.

Ag100 Koloidní stříbro - maximální jakost a bezpečnost pro uživatele.
Ag100 Koloidní stříbro se vyrábí ve Velké Británii. Výrobce garantuje nejvyšší jakost, účinnost a bezpečnost při používání preparátu díky vhodné koncentraci částic stříbra, která činí 10 mg/l (10ppm) a příslušné velikosti těchto částic.

Dávkování:
1/2 až 1 čajová lžička denně, dávku lze zvýšit na 4 lžičky denně, po dobu 14 dní až 6 lžiček denně.

Ag100 Koloidní stříbro bylo dermatologicky testováno.
(2006) www.obchod-zdravi.cz