Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Zrak
Colfarm Opticol Total 30 tbl AKCE

Colfarm Opticol Total 30 tbl AKCE


Výrobce: COLFARM S.A., ul. Wojska Polskiego 3, 39 - 300 Mielec, Polsko.

Opticol Total obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy C, E a B2, selen a zinek na podporu dobrého zraku. Přípravek je obohacen o rybí olej, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin.


Doporučená cena: 199.00 Kč

Vaše cena: 158.00 Kč

Ušetříte: 21 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Opticol Total obsahuje rostlinné extrakty, vitaminy C, E a B2, selen a zinek na podporu dobrého zraku. Přípravek je obohacen o rybí olej, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin. Obsahuje také vysokou dávku luteinu a zeaxanthinu odvozeného z extraktu aksamitníku vzpřímeného. Karotenoidy tělo nedokáže samo vytvořit, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina klesá.

Extrakt z borůvek napomáhá normálnímu stavu zraku a správné činnosti cévní soustavy.

Extrakt z jadérek révy vinné udržuje v normálním stavu cévy a kapiláry a přirozeně chrání před účinky volných radikálů.

Karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké míře nacházejí v centrální oblasti sítnice, orgánu oka zodpovědného za ostré vidění.

Omega 3 patří mezi esenciální mastné kyseliny, které neumí lidské tělo samo vytvořit a musí je získávat ze stravy, DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně).

Zinek pomáhá udržení dobrého zraku a přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.

Selen, měď, zinek, vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Extrakt z kůry borovice středomořské příznivě ovlivňuje krevní mikrocirkulaci a působí jako antioxidant.

Aktivní látka:
Extrakt z borůvky (Vaccinium myrtillus L) 100 mg (získané ze sušeného ovoce borůvky 10 000 mg, včetně: 25% antokyanů 25 mg, extrakt z tagetes (Tagetes L) 100 mg – včetně luteinu 20 mg a zeaxanthinu 4 mg, mikro zapouzdřený rybí olej s Omega 3 10 mg - včetně EPA a DHA 1 mg, rutin 20 mg, vitamin C 40 mg (50 % RHP), vitamin E 12 mg (100 % RHP), organický zinek 5 mg (50 % RHP), extrakt z kůry borovice 15 mg, měď 0,5 mg (50 % RHP), selen 27,5 μg (50 % RHP), riboflavin (vitamin B2) 1,4 mg (100 % RHP), extrakt z révy vinné 45 mg – včetně trans-resveratrolu 2,25 mg v jedné tabletě.
*RHP - referenční hodnota příjmu.

Složení:
Celulóza, extrakt z borůvek, extrakt z aksamitníku, extrakt z révy vinné, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát, rutin, hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z kůry borovice středomořské, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, hořečnaté soli mastných kyselin, mikrozapouzdřený rybí olej (obsahující EPA, DHA a kukuřičný škrob), oxid titaničitý, selohvita C (uhličitan vápenatý, selenan sodný IV), oxid křemičitý, glukonát měďnatý, polyethylenglykol, riboflavin, polyvinylpyrrolidon, křemičitan draselno-hlinitý, karmín, lakovaná modř V, mastné kyseliny.

Dávkování:
Užívejte 1 tabletu 1x denně.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy.
Produkt není vhodný pro děti a těhotné ženy.
(2006) www.obchod-zdravi.cz