Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Minerály a stopové prvky
Biotter Hořčík + Draslík 60 tbl AKCE

Biotter Hořčík + Draslík 60 tbl AKCE


Výrobce: BIOTTER PHARMA s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov 1

Biotter Hořčík + Draslík přispívají k normálnímu fungování svalů, spolu s vitamínem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy.


Doporučená cena: 70.00 Kč

Vaše cena: 48.00 Kč

Ušetříte: 31 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Biotter Hořčík + Draslík 60 tbl

Doplněk stravy obohacuje každodenní stravu draslíkem, hořčíkem a vitamínem B6. Hořčík a draslík přispívají k normálnímu fungování svalů, spolu s vitamínem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy. Draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Doplněk stravy je určen zejména osobám, které pečují o normální fungování svalů a normální činnost nervové soustavy, a to v období zvýšené fyzické aktivity nebo při svalových křečích.

Složení / 2 tablety / %RVH*
Draslík / 300 mg / 15%
Hořčík / 60 mg / 16%
Vitamín B6 / 1,4 mg / 100%

%RVH - %referenční výživové hodnoty

Složení: uhličitan draselný; plnidlo: sorbitol; uhličitan hořečnatý; plnidlo: mikrokrystalická celulóz; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin; zpevňující látka: polyethylen glykol; pyridoxin hydrochlorid (vitamín B).

Dávkování: Dospělí dvě tablety denně během jídla, zapít sklenicí vody.

Upozornění: při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte po uplynutí minimální doby trvanlivosti.

Skladování: Přípravek uchovávejte v uzavřeném obalu, na suchém místě, při teplotě 8°C – 25°C. chraňte před slunečním světlem. Doplňky stravy musí být skladovány mimo dosah malých dětí.

Distributor: Biotter Pharma s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov, Česká republika.

Vyrobeno v EU.

Doplněk stravy.

Hmotnost netto: 48 g
(2006) www.obchod-zdravi.cz