Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Intimní mycí prostředky
Chilly intima Delicate 500 ml

Chilly intima Delicate 500 ml


Výrobce: MANETTI-ROBERTS

Chilly intima Delicate je čirý gel, určený speciálně pro každodenní intimní hygienu poskytující ochranu a svěžest každé ženě. Náhradní náplň bez pumpičky.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Chilly intima Delicate je čirý gel, určený speciálně pro každodenní intimní hygienu poskytující ochranu a svěžest každé ženě. Chilly intima Delicate je nový hypoalergenní připravek pro intimní hygienu, který má kromě efektivního mycího účinku také specifické ochranné a zklidňující vlastnosti pro velmi citlivou pokožku a sliznici. Dokáže respektovat fyziologickou rovnováhu a udržovat citlivý vaginální ekosystém v nezměněné podobě. Chilly Intima Delicate je tak unikátní díky přírodním účinným složkám, které umožňují efektivní účinek mytí, a přesto nejsou agresivní.

Složení výrobku je obohaceno o výtažky rostlin Aloe a Hammamelis, jež mají zklidňující a hydratační účinky na začervenalou sliznici pokožky. Účinně pomáhají při nejzákladnějších každodenních intimních činnostech, vhodné pro maminky po porodu a pro citlivé ženy, které potřebují zklidňující prostředek pro svou intimní hygienu.

K vnějšímu použití.
(2006) www.obchod-zdravi.cz