Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Přípravky po opalování pro děti a dospělé
Ekomedica Panthenol s Aloe Vera pěna 100 ml

Ekomedica Panthenol s Aloe Vera pěna 100 ml


Výrobce: Ekomedica Czech s.r.o., Sokolská třída 1615/50, 702 00 Ostrava

Určeno ke zklidnění a revitalizaci popálené pokožky od plamene, horkého tělesa, horké páry či vody, po nadměrném vystavení UV záření slunce nebo solária, po žahnutí medúzou, nebo bodnutí hmyzem.


Doporučená cena: 110.00 Kč

Vaše cena: 101.00 Kč

Ušetříte: 8 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

EkoMedica Panthenol s Aloe Vera pěna je určena ke zklidnění a revitalizaci popálené pokožky od plamene, horkého tělesa, horké páry či vody, po nadměrném vystavení UV záření slunce nebo solária, po žahnutí medúzou, nebo bodnutí hmyzem. Je velmi vhodná rovněž k ošetření suché, přecitlivělé a dráždivé kůže. Pěna podrážděnou pokožku dokonale hydratuje, vyživuje a regeneruje.

Složení: Aqua, Panthenol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Aloe Barbadiensis Leaf Extract, Cocamide DEA, Olive Oil PEG-7 Esters, Allantoin, DMDM Hydantoin, Parfum.

Způsob použití: Určeno k vnějšímu použití. Nastříkejte pěnu ihned po popálení na postižené místo a nechte ji vstřebat do pokožky. Pěna má chladivý a zklidňující účinek. Aplikaci opakujte podle potřeby, přitom odstraňte zbytky přípravku z předchozí vrstvy. Účinné látky z pěny snižují pocit přehřáté a pálivé pokožky, stimulují její regeneraci, zabraňují tvorbě jizev a barevných skvrn.

Upozornění: Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku přípravku. Po každém použití obal důkladně uzavřete.
(2006) www.obchod-zdravi.cz