Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Imunita
Ekomedica Šťavnatý mix 1000 ml

Ekomedica Šťavnatý mix 1000 ml


Výrobce: Ekomedica Czech s.r.o., Sokolská třída 1615/50, 702 00 Ostrava

EkoMedica Šťavnatý MIX je směs 12 ovocných šťáv a pyré s doplňkem extraktu z kořene ženšenu. Je získáván z ovoce a dalších plodů nejmodernějším způsobem výroby.


Doporučená cena: 422.00 Kč

Vaše cena: 382.00 Kč

Ušetříte: 9 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje chemické konzervanty a je proto určen co nejširšímu spektru konzumentů.

Vinné hrozny podporují hubnutí, jsou častou složkou programů na redukci tělesné hmotnosti, příznivě působí při celulitidě. Černý bez posiluje obranyschopnost a imunitní systém, pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost. Hloh podporuje srdeční funkce, příznivě ovlivňuje krevní oběh. Rakytník podporuje metabolismus, pomáhá udržovat aktivitu střevního traktu. Posiluje srdce, podporuje obranné reakce, povzbuzuje imunitní systém. Pomáhá při suché pokožce a sliznicích. Ženšen podporuje vitalitu, fyzický a mentální stav, pomáhá při únavě. Přispívá k udržování normálních sexuálních funkcí.

Složení: Ovocné šťávy z vinných hroznů, brusinek, černého bezu, granátového jablka, malin, aronie, plodů hlohu. Ovocné pyré z dřínu, ostružin, manga, rakytníku, kdoulí. Extrakt z kořene ženšenu.

Doporučené dávkování: 50 ml denně, 30 minut před jídlem.
Denní dávka 50 ml obsahuje 19,45 g šťávy z vinných hroznů, 6,35 g šťávy z brusinek, 5,9 g šťávy z černého bezu, 5,15 g šťávy z granátového jablka, 4,4 g šťávy z malin, 4,1 g šťávy z aronie, 3,1 g šťávy z plodů hlohu (odpovídá cca 350 mg suchého plodu); 0,45 pyré z dřínu, 0,45 g pyré z ostružin, 0,20 g pyré z manga, 0,2 g pyré z rakytníku, 0,2 g pyré z kdoulí a 100 mg extraktu z ženšenu (odpovídá 300 mg sušeného kořene ženšenu). Balení obsahuje odměrný kalíšek (25 ml).

Skladování: Po otevření skladujte v chladničce v původním obalu. Spotřebujte do 30 dnů od otevření. Chraňte před světlem.

Upozornění: Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Barva, vůně i chuť výrobku se může v různých šaržích měnit, což není na závadu jeho kvality.
(2006) www.obchod-zdravi.cz