Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Intimní mycí prostředky
Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTIC vlastnostmi 250 ml

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTIC vlastnostmi 250 ml


Výrobce: OMEGA PHARMA A.S., Drážní 253/7, 627 00 Brno

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTIC vlastnostmi a mírně zásaditým pH byl speciálně vyvinut, aby přinášel úlevu ženám při diskomfortu způsobeném kvasinkovou infekcí jako je svědění, pálení a podráždění intimních partií.


Doporučená cena: 193.00 Kč

Vaše cena: 185.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Lactacyd Pharma je speciální řada přípravků pro každodenní intimní hygienu s obsahem přírodní L-kyseliny mléčné a pH 3,5 sloužící k šetrnému obnovení přirozené rovnováhy a ochrany vašich intimních partií. Přípravek Lactacyd Pharma Antimykotický obsahuje výtažek z měsíčku lékařského (Calendula officinalis), který je známý svými zklidňujícími účinky, a výtažek z heřmánku lékařského (Matricaria chamomilla), tradičně používaného pro své protizánětlivé, hojivé a dezinfekční vlastnosti. Mírně zásadité pH pomáhá zmírnit pocit diskomfortu vyvolaného kvasinkovou infekcí a napomáhá vytvářet prostředí, které je nevhodné pro další růst přemnožených kvasinek (Candida Albicans). Lactacyd Pharma Antimykotický přináší úlevu při diskomfortu způsobeném kvasinkovou infekcí jako je svědění, pálení a podráždění intimních partií.

Použití:
Přípravek naneste na intimní partie, jemně omyjte a poté důkladně opláchněte vodou.

Přípravek není vhodný pro děti do 3 let.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek byl speciálně vyvinut jako doplněk k léčbě kvasinkové infekce, nenahrazuje však léčbu.
(2006) www.obchod-zdravi.cz