Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Zubní pasty a gely
Bioaktivní zubní pasta Zymbion s Q10 75 ml

Bioaktivní zubní pasta Zymbion s Q10 75 ml


Výrobce: Pharma Nord Praha s.r.o., Pražská 387, 250 70 Odolena Voda

Zvyšuje množství koenzymu Q10 v ústech na úroveň hladiny Q10, která se nachází v dásňových kapsách kolem zdravých zubů.


Doporučená cena: 333.00 Kč

Vaše cena: 318.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion s peprmintovou příchutí obsahuje patentovanou recepturu koenzymu Q10, fluoridu a lauryl sarkosinátu. Zymbion zvyšuje hladinu Q10 v ústech na úroveň hladiny, která se obyčejně nachází ve zdravých dásních kolem zubních kořenů.
Neobsahuje lauryl sulfát sodný
Zymbion je vyroben bez pěnivého prostředku lauryl sulfátu sodného (SLS). Kromě zubních past se lauryl sulfát sodný normálně používá v šamponech a holicích pěnách, protože houstne a pění. Tuto látku se obecně nedoporučuje užívat, pokud máte v ústech bolavé ranky či puchýřky. Namísto SLS je v Zymbionu obsažen málo pěnivý prostředek lauryl sarkosinát sodný.
Jak používat zubní pastu Zymbion
Kartáčkem provádějte krouživé pohyby po dásních a zubech, jako kdybyste je masírovali. Místo zubního kartáčku můžete použít i prst. Zajistěte, aby se zubní pasta s Q10 dostala do dásňových kapes. Zymbion obsahuje také látky, které vyčistí zuby. Zymbion nevytváří moc pěny, proto není nutné si po čištění vyplachovat ústa vodou. Pouze vyplivněte zbytek zubní pasty z úst. Pasta v ústech pouze zanechá svěží příchuť máty.

Q10 a krvácející dásně
Hladina koenzymu Q10 je ve zdravé tkáni dásní výrazně vyšší než v dásních nemocných. Klinické studie ukazují, že užívání koenzymu Q10 v kapslích může tuto hladinu zvýšit. Studie také ukazují, že hladinu Q10 zvyšuje i přímá lokální aplikace koenzymu Q10 v ústech. Na základě tohoto pozorování byla vyvinuta Bioaktivní Q10 zubní pasta Zymbion. Ve studiích se Zymbionem je vidět, jak se zvyšuje množství koenzymu Q10 kolem zubních kořenů na úroveň hladiny Q10, již mají zdravé dásně. Dokonce se může zvýšit i nad úroveň této hladiny. Tento nárůst trvá déle než hodinu poté, co si zuby vyčistíte. Kombinací čištění zubů zubní pastou Zymbion a užívání kapslí Bioaktivní Q10 (Super, GOLD) se účinek ještě zvýší a toto zlepšení vydrží ještě déle.
Používání zubní pasty s obsahem Q10 může pomoci obnovovat přirozenou rovnováhu mikroorganizmů v ústech, a to pomáhá udržovat dásně zdravé.
Souhrnně lze říci, že Zymbion - případně s pomocí kapslí Bioaktivní Q10 (Super, GOLD) - podporuje zdravou ústní mikroflóru. Jakmile je rovnováha mezi škodlivými a propěšnými bakteriemi v ústní dutině uvedena do normálu, sníží se riziko krvácení dásní. Rovněž pomáhá snížit výskyt bakterií způsobujících vznik zubního kazu.

Produktová informace:
Bioaktivní Q10 Zubní pasta Zymbion se používá k čištění zubů 2x denně. Určeno pouze pro dospělé.
Snížený obsah brusných látek.
Obsahuje fluorofosforečnan sodný.
Uskladnění:
Skladujte při pokojové teplotě mimo dosah slunečního světla. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
75 ml

Složení:
Sorbitol, calcium carbonate, aqua, glycerin, butyrospermum parkii, sodium lauroyl sarcosinate, titanium dioxide, aroma, cellulose gum, D-limonene, Eugenol, ubiquinone (Q10), sodium monofluorophosphate, collagen, sodium benzoate, sodium saccharin, citric acid, CI 77007.
(2006) www.obchod-zdravi.cz