Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Cortisil 120 tbl

Cortisil 120 tbl


Výrobce: Garden State Nutritionals

Cortisil je přírodní přípravek chránící tělo před ukádání tuků v rizikových partiích vlivem nadměrného stresu. 50% sleva! Expirace 28.12.2009.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Jak působí Cortisil
Cortisil je speciální přírodní přípravek, který je vhodný pro osoby zatížené každodenním stresem (jako je péče o rodinu a děti, domácnost, pracovní úkoly, osobní starosti, fyzické či psychické zatížení a napětí).

Cortisil řeší příčinu – zvýšené ukládání tuku vlivem vysoké hladiny stresového hormonu kortizolu, který je ve velkých dávkách uvolňován do krve při zatížení každodenním stresem.
Cortisil pozitivně reguluje hladinu stresového hormonu kortizolu, urychluje metabolizmus, spaluje energetické zásoby a podporuje odbourávání tuků, tlumí pocit hladu a snižuje chuť na sladké, přispívá k celkové duševní pohodě.

Mechanizmus působení Cortisilu nenarušuje schopnost organizmu bránit se stresu – všechny složky Cortisilu působí regulačně, což znamená, že nepotlačují účinky stresového hormonu kortizolu, pouze jej pomáhají vrátit na normální úroveň.

Poslední vědecké studie prokázaly přímou souvislost mezi každodenním stresem a zvýšeným ukládáním tuku v těle. Při stresu se v organismu tvoří ve zvýšeném množství stresový hormon kortizol, který způsobuje hromadění tukových zásob v rizikových partiích.

Co je kortizol?
Stresový hormon kortizol je důležitý pro správné fungování organizmu, neboť umožňuje tělu reagovat na „ohrožení“ stresem z vnějšího prostředí. Když jste ve stresu, který může být způsoben například nevyspáním, každodenní péčí o rodinu a děti, starostí o domácnost, tíhou pracovních úkolů či osobními starostmi, dochází vždy k vyplavení tohoto hormonu ve zvýšeném množství. Jeho působením tělo mobilizuje energetické zásoby a přednostně je dopravuje do mozku, který tak reaguje na stresový podnět. Stresový hormon kortizol se v těchto relativně běžných, ale pro organismus přesto velmi zátěžových situacích, stará o doplnění spotřebovaných zásob energie. Jeho vlivem dochází k nastartování procesů tvorby a ukládání zásobních látek, což vede ke zvýšení hladiny krevního cukru, ukládání tuku ve tkáních a stimulaci pocitu hladu a chuti. Tento proces je pro správné fungování organizmu velmi důležitý, neboť v podstatě umožňuje tělu vrátit se do normálního stavu.

Ale ...
Bohužel současný životní styl je plný stresových situací. Stále se zrychlující životní tempo posledních let na nás klade vysoké nároky, ať již psychické či fyzické. Schopnost vyrovnat se s každodenními starostmi je u každého jiná, každý je na stres jinak citlivý. Podle nejnovějších vědeckých výzkumů aktivace stresového hormonu kortizolu probíhá příliš často jako reakce na dnešní běžný denní režim a nedovoluje, aby se tělo vrátilo do normálního stavu. Jestliže organizmus déle čelí zvýšenému každodennímu stresu, dochází k narušení přirozených reakcí na stres a k tzv. stavu chronického stresu. Hladina stresového hormonu kortizolu se v tomto případě zvyšuje dlouhodobě, což má pro organismus negativní dopad.

Dochází k:
- narušení normální hladiny krevního cukru
- omezení funkce štítné žlázy
- úbytku svalové hmoty
- zvýšení krevního tlaku
- snížené hustotě kostí
- zhoršení imunitních funkcí
- snížení přirozené reakce na zánět

To pak může mít za následek:
- zvýšené ukládání tuku v rizikových partiích
- zvyšování váhy
- tendencí jíst více a zejména sladké pokrmy
- neschopnost cítit se uvolněně
- nadměrnou únavu
- špatnou náladu
- u žen poruchy menstruačního cyklu

Jak působí Cortiplex
Cortisil byl speciálně vyvinut na základě posledních vědeckých studií, aby chránil tělo před ukládáním tuku v rizikových partiích způsobené vlivem každodenního stresu. Složky komplexu přírodního přípravku Cortisil:
Cortiplex I působí proti nežádoucím účinkům každodenního stresu: mírní aktivaci systému odezvy na stres, přispívá k celkové duševní pohodě.
Cortiplex II svými obsahovými složkami urychluje metabolizmus, spaluje energetické zásoby a podporuje odbourávání tuků.
Komponenty obsažené v Cortiplex III napomáhají tlumit pocit hladu a snižují chuť na sladké.

1 tableta obsahuje 1 tableta *DDD

Cortiplex I 100 mg (x)
Ziziphus jujube – extrakt
Beta sitosterol
L-theanin
Rhodiola rosea – extrakt

Cortiplex II 140 mg (x)
Zelený čaj – extrakt
Kakaové boby
Yerba mate – list

Cortiplex III 50 mg (x)
Fenugreek – extrakt
Gymnema sylvestre – list
Kyselina alfa lipoová
Vitamín C 100 mg 167 %
Vápník 150 mg 19 %
Chrom 75 µg (x)

*DDD – doporučená denní dávka (x) – neurčená
(2006) www.obchod-zdravi.cz