Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Antibakteriální gely a spreje
imbio Virucid tekutý dezinfekční přípravek 110 ml

imbio Virucid tekutý dezinfekční přípravek 110 ml


Výrobce: Imbio s.r.o., Bartoškova 1697/18, 140 00 Praha 4

Dezinfekční přípravek, dezinfekce rukou. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.


Doporučená cena: 53.00 Kč

Vaše cena: 45.00 Kč

Ušetříte: 15 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candida albicans, Coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, in uenza A virus H1N1, MHV,TGEV a.j.).

Obsahuje účinné látky: etanol (denaturovaný) – 796 ml/l a peroxid vodíku (3,5%) – 36 ml/l.

Návod k použití: Použijte dostatečné množství přípravku (2 x 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Bezpečnostní opatření: Zabraňte zasažení očí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm a horkými povrchy. Nekuřte. Nevhodné pro děti do 3 let věku. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Opakovaná expozice může způsobit vysušení kůže. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při vyhledání lékařského ošetření informujte lékaře o použitém přípravku, poskytněte mu informace ze štítku a o poskytnuté první pomoci.
(2006) www.obchod-zdravi.cz