Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Urologie
Enzycol® 100+40 tbl zdarma

Enzycol® 100+40 tbl zdarma


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

Jedinečná kombinace extraktů kyselé višně, semínek celeru a pistácie, doplněná o kurkumin a vitamin C v tomto doplňku stravy působí příznivě na hladinu kyseliny močové.


Doporučená cena: 627.00 Kč

Vaše cena: 599.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Aktivní látky:
- Extrakt z kyselé višně a semínek celeru
- Extrakt z pistácie
- Kurkumin

Užití:
Enzycol DNA* obsahuje extrakt z višně, který napomáhá normální funkci močových cest, celerová semínka, která přispívají k normální diuréze, a kurkumin, který působí jako antioxidant. Díky celeru, který podporuje diurézu, je navíc přebytečná hladina kyseliny močové vyplavena pryč z lidského organizmu.

*Dlouhodobá Nenávyková Alternativa.

Dávkování:
Při obtížích užívejte 4 tobolky denně (2 ráno a 2 večer do zmírnění problému. Při pravidelném užívání 2 tobolky denně (1 ráno a 1 večer) po dobu 2-3 měsíců. Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle. Dobře zapijte vodou.

Poznámka:
Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Současné užívání s léky předem konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením.
(2006) www.obchod-zdravi.cz