Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Výživa vlasů v tabletách
Vlasové hnojivo 150 tbl

Vlasové hnojivo 150 tbl


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

Vlasové hnojivo, doplněk stravy ve formě tablet, obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem na stav vlasů.


Doporučená cena: 616.00 Kč

Vaše cena: 590.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Vlasové hnojivo, doplněk stravy ve formě tablet, obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem na stav vlasů. Přípravek obsahuje aminokyseliny, zdroje keratinu představujícího základní stavební prvek vlasových buněk. Z nichž nejdůležitější jsou pro vlasy aminokyseliny s obsahem síry, jako je methionin a cystin obsažený ve Vlasovém hnojivu. Klíčový je rovněž obsah methylsulfonylmethanu, zdroje síry, která je již tradičně označována za „minerál krásy“. Tablety Vlasové hnojivo obsahují také vitaminy skupiny B3 důležité pro růst a kvalitu vlasových buněk a jejich návrat k přirozenému stavu. Zvýšené dávky minerálů1 ve Vlasovém hnojivu zajišťují přirozenou kvalitu vlasů a vlasové pokožky zodpovědné za pevné uchycení vlasových cibulek.
Kdy je vhodné užívat tablety Vlasové hnojivo:
při nadměrném vypadávání vlasů1,2,3 včetně geneticky podmíněného, stresového či hormonálního původu
při pomalém růstu vlasů1,3
při zvýšené lámavosti vlasů1,3
při zhoršené kvalitě vlasů a vlasové pokožky1,3
pro podporu přirozené hustoty a vitality vlasů1,3
Díky vysokému obsahu účinných látek a unikátnímu složení Vlasového hnojiva je účinek rychlý a výrazný. Přesto je pro optimální účinnost vhodné užívat přípravek alespoň 3 měsíce. V případě, že trpíte dlouhodobými problémy s kvalitou vlasů nebo z nejrůznějších důvodů přijímáte menší množství výživových látek (dieta, poruchy trávení, nevyvážená strava atd.) můžete Vlasové hnojivo užívat dlouhodobě, případně jeho účinek podpořit používáním šamponu Vlasové hnojivo.
Vypadávání vlasů a jejich zhoršená kvalita může mít mnoho příčin. Vlasové hnojivo je unikátní nejen jedinečnou kombinací účinných látek, ale také samotným účinkem. Kromě nedostatečného vyživení vlasů totiž napomáhá také řešení dalších nejčastějších příčin vedoucích ke zhoršení jejich kondice. Mezi tyto příčiny patří například stres2,3, vyčerpání2,3 nebo hormonální nerovnováha2.
1Zinek napomáhá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
2Kyselina pantothenová přispívá k normální mentální výkonnosti, snížení únavy i vyčerpání, normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů.
3Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a k rovnováze nervového systému.

(2006) www.obchod-zdravi.cz