Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Slimax Lady 50+ 150 tbl

Slimax Lady 50+ 150 tbl


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

SlimaxTM Lady 50+ je inovativní doplněk stravy pro podporu efektivního hubnutí zralých žen a zachování jejich vitality.


Doporučená cena: 663.00 Kč

Vaše cena: 634.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

SlimaxTM Lady účinkuje ve třech oblastech klíčových pro ženy v období klimakteria neboli přechodu a po něm:

napomáhá snižování hmotnosti1 která u žen v období přechodu a po něm mívá tendenci narůstat
stabilizuje hormonální výkyvy spojené s přechodem2
podporuje zachování mladistvé vitality a energie3

Díky kombinaci těchto 3 mechanismů SlimaxTM Lady napomáhá řešenÍ nejpalčivějších problémů spojených s ženským přechodem1,2,3.

Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, lněné vlákniny, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete1.

Účinnost SlimaxTM Lady je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebávaní do organizmu1. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí1.
Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuku z tukových buněk1
Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby1.

SlimaxTM Lady navíc příznivě upravuje hladinu krevní glukózy1,4.
Díky obsahu lněné vlákniny SlimaxTM Lady stabilizuje hladinu hormonů a chrání ženský organizmus v průběhu menopauzy2. Lignany obsažené ve lněných semínkách navíc napomáhají zachovat dobrý stav srdce a mají na tělo antioxidační účinky2.
Obsažena spirulina napomáhá zachování vitality a životní energie, redukuje pociťovanou únavu3.
SlimaxTM Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou1, hormonálními výkyvy2, ztrátou energie3 a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.
1Opuncie mexická podporuje redukci hmotnosti vlivem snížení chuti k jídlu a omezení příjmu kalorií díky schopnosti vázat tuky a cukry. Opuncie podporuje metabolismus tuků, čímž napomáhá hubnutí a přispívá ke kontrole hladiny glukózy v krvi.
2Lněná vláknina stabilizuje hladinu hormonů a pomáhá chránit organizmus ženy v průběhu menopauzy. Lignany obsažené ve lněných semínkách podporuji dobry stav srdce a mají antioxidační účinky.
3Spirulina zvyšuje vitalitu a energii, snižuje pocit únavy.
4Chrom napomáhá zachování normální hladiny krevní glukózy

Doporučené dávkování
Doporučené dávkování doplňku stravy Slimax Lady je 3 x denně 2 tobolky, 10-15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250 ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.

Složení
glukomannan (konjaková guma), 1extrakt opuncie (Opuntia ficus indica), 2lněná vláknina (semeno lnu setého, Linum usitatissimum), alginát sodný, 3spirulina (biomasa spiruliny), protispékavá látka: stearan hořečnatý, 4chrom (pikolinát chromitý), tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Upozornění
Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování
Doplněk stravy Slimax Lady 50+ skladujte při teplotě od 15 °C do 25 °C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.
(2006) www.obchod-zdravi.cz