Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Tablety a kapsle
Slimax Forte 150 tbl

Slimax Forte 150 tbl


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

limax Forte napomáhá snižování hmotnosti prostřednictvím 3 synergicky působících mechanismů.


Doporučená cena: 663.00 Kč

Vaše cena: 634.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

limax Forte napomáhá snižování hmotnosti prostřednictvím 3 synergicky působících mechanismů:

- výrazným omezením nadměrné chuti k jídlu
- schopností vázání tuků a cukrů z potravy
- podpoře správného odbourávání tuků z tukových buněk

Díky účinné kombinaci těchto tří mechanismů SlimaxTM Forte efektivně napomáhá snížení tělesné hmotnosti.
Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, psyllia, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti.
Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete.

Účinnost SlimaxTM Forte je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebání do organizmu. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí.

Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuků z tukových buněk. Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby.
Kromě toho opuncie příznivě upravuje hladinu krevní glukózy.

Opuncie mexická podporuje redukci hmotnosti vlivem snížení chuti k jídlu a omezení příjmu kalorií díky schopnosti vázat tuky a cukry. Opuncie podporuje metabolismus tuků, čímž napomáhá hubnutí a přispívá ke kontrole hladiny glukózy v krvi.

SlimaxTM Forte je účinný pomocník v boji s nadváhou, pomůže vám zhubnout rychleji a účinněji.

Doporučené dávkování:
Doporučené dávkování doplňku stravy Slimax Forte je 3 x denně 2 tobolky, 10-15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250 ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.

Složení:
glukomannan (konjaková guma), 1extrakt opuncie (Opuntia ficus indica), vláknina Psyllium (semeno jitrocele indického, Plantago ovata), alginát sodný, protispékavá látka: stearan hořečnatý, tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Upozornění:
Neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek, gastrointestinálních onemocněních, stenóze jícnu nebo střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování
Doplněk stravy Slimax Forte skladujte při teplotě od 15 °C do 25 °C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.
(2006) www.obchod-zdravi.cz