Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Urologie, prostata
Cemio RED3® 30 cps

Cemio RED3® 30 cps


Výrobce: CEMIO Switzerland, s.r.o., Veverkova 1343/1, 500 02 Hradec Králové

Na prostatu a podporu funkce močového měchýře a močových cest. Na potenci a podporu sexuálních funkcí. Na vitalitu, podporu fyzické a duševní kondice.


Doporučená cena: 334.00 Kč

Vaše cena: 319.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Obsahuje kombinaci extraktů 7 bylin (Slivoň africká, Maca, Sibiřský ženšen, Len setý, Kustovnice čínská, Gumojilm jilmový, Soja luštinatá, které pochází z různých kontinentů naší planety)
Slivoň africká podporuje funkci prostaty. Maca podporuje sexuální a fyzickou kondici. Sibiřský ženšen podporuje vitalitu.

Švýcarský přípravek nové generace RED3®
Receptura přípravku Cemio RED3® byla vyvinuta ve Švýcarsku na základě aktuálních vědeckých studií*, které prokázaly, že prostata úzce souvisí s mužskou potencí a celkovou vitalitou organismu. Základ produktu proto tvoří trojice unikátních klinicky ověřených látek, jejichž účinnost vhodně rozvíjí další bylinné extrakty, které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužského zdraví. Proto jsou častou součástí receptur celosvětové medicíny. Složky přípravku jsou pak zpracovány maximálně funkčními technologiemi do finální podoby kapslí.

Tři účinky v jedné kapsli
Prostata | Potence | Vitalita

Podle nejnovějších poznatků* jsou prostata a potence dvě oblasti, které se navzájem ovlivňují. Je důležité řešit oblasti obě. Bylo prokázáno, že fungování prostaty se přímo promítá do kvality sexuálního života každého muže, a to bez ohledu na věk. Sexuální zdraví, včetně správného psychického stavu (sebevědomí), tak ovlivňuje celkovou vitalitu.

* Mezinárodní výzkum v 6 evropských zemích a USA, 12 815 mužů léčených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia.

Klinicky ověřeno
Vysoce účinné a klinicky ověřené složky v prvotřídní švýcarské kvalitě

Odborníci z Cemio Switzerland pro Vás připravili unikátní recepturu. Obsahuje kombinaci extraktů 7 bylin, které pochází z různých kontinentů naší planety. Složky jsou zpracovávané nejmodernějšími švýcarskými technologiemi, aby si zachovaly svoji maximální sílu a účinnost.

*Slivoň africká, len setý (extrakt) a soja luštinatá (extrakt) k podpoře funkce prostaty, maca k podpoře sexuální a fyzické kondice a sibiřský ženšen k podpoře vitality.

Více na: www.red3.cz

Doporučené dávkování:
Užívá se pouze 1 kapsle denně, kdykoliv během dne. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 6 let.
Skladujte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C.
Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.


Výživová složka V jedné kapsli
Slivoň africká (Pygeum africanum) extrakt z kůry 3:1 – 100 mg 300 mg
Sója luštinatá (Glycine max) extrakt ze semen 5:1 – 10 mg 50 mg
Maca (Lepidium meyenii) – kořen 25 mg
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) extrakt z kořene 10:1 – 10 mg 100 mg
Gumojilm jilmový (Eucommia ulmoides) extrakt z kůry 3:1 – 10 mg 30 mg
Kustovnice čínská (Lycium chinense) extrakt z plodu 1:1 – 10 mg 10 mg
Len setý (Linum usitatisimum) extrakt ze semen 4:1 – 10 mg 40 mg

Složení:
Obal kapsle (želatina), Pygeum africanum – extrakt, Lepidium meyenii – kořen, protospékavé látky (stearam hořečnatý, oxid křemičitý), Glycine max (sója) – extrakt, Eleutherococcus senticosus – extrakt, Eucommia ulmoides – extrakt, Lycium chinense – extrakt, Linum usitatissimum – extrakt, barviva (oxid titaničitý, oxid železitý).


(2006) www.obchod-zdravi.cz