Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Vánoce 2020
Biotter sada péče o chodidla exfoliační maska na chodidla 1pár + regenerační krém na chodidla 75ml

Biotter sada péče o chodidla exfoliační maska na chodidla 1pár + regenerační krém na chodidla 75ml


Výrobce: BIOTTER PHARMA s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov 1

Odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly.


Doporučená cena: 229.00 Kč

Vaše cena: 215.00 Kč

Ušetříte: 6 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Biotter Exfoliační maska na chodidla: Odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly, ponechává kůži hladkou, měkkou a jemnou. Složení obohacené o aloe vera, extrakt z okurek, med, levandulový olej, kyselinu hyaluronovou a ovocné kyseliny. Eliminuje mozolnatou, hrubou pokožku a upravuje úroveň hydratace.

Biotter Regenerační krém na chodidla: Intenzivně promašťuje a změkčuje kůži. Regenerační krém na chodidla je určen pro každodenní péči o suchou pokožku s tendencí praskajících pat. Díky obsahu lanolinu, krém intenzivně promašťuje a změkčuje pokožku, urychluje regeneraci popraskané kůže. Pravidelné používání krému dovoluje udržet chodidla v dobré kondici.

Složení:
Exfoliační maska: Aqua, CucumisSativusExtract, Glycerin, LavandulaAngustifoliaOil, Aloe Barbadensis
Extract, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Mel Extract, SodiumLactate, Salicylic Acid, Lactic Acid,
Glycolic Acid, Polyquaternium-4, AlcoholDenat.,Phenoxyethanol.

Regenerační krém: Aqua, Petrolatum, CetearylAlcohol, Ceteareth-20, ParaffinumLiquidum, Lanolin, GlycerylStearate SE, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Použití:
Exfoliační maska: Vyjměte výrobek z obalu a odstřihněte folii podél vyznačené linie. Nasaďte foliové ponožky na chodidla a důkladně je utěsněte. Pro ještě lepší přilnavost ke kůži, oblečte na foliové ponožky, ponožky bavlněné. Po uplynutí 60-90 minut sundejte foliové ponožky a důkladně opláchněte chodidla. Efekt odstranění odumřelé kůže se projeví po 7-10 dnech. (Pro uspíšení tohoto procesu je potřeba chodidla každodenně namáčet několik minut v teplé vodě). Proces odstraňování odumřelé kůže trvá cca 2 týdny, poté jsou chodidla hladká, měkká a jemná. Exfoliační masku na chodidla používejte s odstupem 3 měsíců.

Pozor: Osoby s ekzémem, alergií, erytémem, poškozenou nebo citlivou kůží, děti mladší 12 let, těhotné ženy a diabetici nesmí používat tento produkt. Chraňte před dětmi. Produkt je určen pro jednorázové použití.

Regenerační krém: Naneste krém na čistá a suchá chodidla, jemně vmasírujte.

Vyrobeno v EU.

Balení:
Exfoliační maska 1 pár
Regenerační krém 75 ml

Dermatologicky testováno.
(2006) www.obchod-zdravi.cz