Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Péče o nohy
Biotter Exfoliační maska na chodidla 1 pár

Biotter Exfoliační maska na chodidla 1 pár


Výrobce: BIOTTER PHARMA s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov 1

Odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly, ponechává kůži hladkou, měkkou a jemnou.


Doporučená cena: 129.00 Kč

Vaše cena: 119.00 Kč

Ušetříte: 8 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Odstraňuje ztvrdlou a hrubou kůži na chodidlech, hydratuje, snadno se používá. Maska na chodidla ve formě ponožek efektivně odstraňuje mozoly, ponechává kůži hladkou, měkkou a jemnou. Složení obohacené o aloe vera, extrakt z okurek, med, levandulový olej, kyselinu hyaluronovou a ovocné kyseliny eliminuje mozolnatou, hrubou pokožku a upravuje úroveň hydratace.

Složení: Aqua, Cucumis Sativus Extract, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Aloe Barbadensis Extract, Propylene Glycol, Hyaluronic Acid, Mel Extract, Sodium Lactate, Salicylic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, Polyquaternium-4, Alcohol Denat., Phenoxyethanol.

Použití: vyndejte výrobek z obalu a odstřihněte folii podél vyznačené linie. Nasaďte foliové ponožky na chodidla a důkladně je utěsněte. Pro ještě lepší přilnavost ke kůži, oblečte na foliové ponožky, ponožky bavlněné. Po uplynutí 60 - 90 minut sundejte foliové ponožky a důkladně opláchněte chodidla. Efekt odstranění odumřelé kůže se projeví po 7 - 10 dnech. (Pro uspíšení tohoto procesu je potřeba chodidla každodenně namáčet několik minut v teplé vodě). Proces odstraňování odumřelé kůže trvá cca 2 týdny, poté jsou chodidla hladká, měkká a jemná.

Upozornění: osoby s ekzémem, alergií, erytémem, poškozenou nebo citlivou kůží, děti mladší 12 let, těhotné ženy a diabetici nesmí používat tento produkt. Chraňte před dětmi. Produkt je určen pro jednorázové použití. Exfoliační masku na chodidla používejte s odstupem 3 měsíců.

Vyrobeno v EU.

Dermatologicky testováno.
(2006) www.obchod-zdravi.cz