Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Bolesti hlavy, neklid, nervozita
Woykoff allegra® STRONG 30 tbl AKCE

Woykoff allegra® STRONG 30 tbl AKCE


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Pro osoby trpící úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem, poruchami spánku, abstinenčními příznaky při odvykání, nutkáním se přejídat, každodenním stresem.


Doporučená cena: 467.00 Kč

Vaše cena: 219.00 Kč

Ušetříte: 53 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

allegra ® STRONG 30 tbl
Extra silná tableta dobré nálady s dvojitou formou účinku.

Určeno osobám trpícím:
- úzkostmi, strachem, vnitřním neklidem
- poruchami usínání a spánku, plytkým spánkem
- abstinenčními příznaky při odvykání kouření, alkoholu a jiným závislostem
- nutkáním se přejídat
- každodenními stresovými situacemi
u kterých se ukázalo podávání doplňkového l-tryptofanu jako nedostatečné, a to i ve formě 5-hydroxytryptofanu.

30 dražovaných tablet pro snadné polykání
Účinná látka: 150 mg l-tryptofanu, 75 mg extraktu Třezalky tečkované (ekvivalent 300 mg sušené rostliny), která působí příznivě na emoční stav a psychickou rovnováhu a 2,5 mg vitaminu B6, který přispívá k normální psychické činnosti.

allegra®STRONG obsahuje esenciální aminokyselinu l-tryptofan, který je nezbytnou stavební látkou neurohormonu serotoninu a vitamínu B6 pro rychlejší a silnější nástup účinku.
Dále obsahuje přírodní extrakt extraktu z Třezalky tečkované s obsahem 2 % hypericinu a pseudohypericinu a 3 % hyperforinu, který působí proti zpětnému vychytávání serotoninu.
Díky tomuto unikátnímu složení doplněk stravy jednak stimuluje vlastní syntézu serotoninu v mozku, a jednak zabraňuje jeho zpětnému vychytávání, a tím udržuje hladinu serotoninu v mozku na optimální úrovni.

Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim zejména podrážděné chování, neschopnost se dokonale soustředit, nízká odolnost vůči stresovým situacím, problémy s usínáním a kvalitou spánku, různé formy úzkostí a nutkání se přejídat nebo nadužívat alkohol a další návykové látky.

Nedostatek serotoninu je způsoben nedostatečným příjmem či vstřebáním l-tryptofanu a postihuje v menší či větší míře vysoké procento populace. Vstřebání l-tryptofanu ze stravy je úzce závislé na dobré funkci žaludku. Ta je snížena u výrazného procenta osob starších 50 let, což znamená, že jejich schopnost vstřebat tryptofan výrazně klesá. Tímto problémem mohou trpět i mladší lidé při různých onemocněních trávicího ústrojí nebo v důsledku užívání některých léků či pravidelné konzumace alkoholu.

Dávkování: 1 tableta denně
Užívejte pravidelně jednu tabletu denně. Tabletu je vhodné užít nejlépe večer nalačno a zapít dostatečným množstvím vody, nebo ovocným džusem. Doplněk stravy allegra STRONG působí dlouhodobě, účinky však můžete očekávat již po třech podáních. Doplněk stravy užívejte po dobu snížení nebo vymizení příznaků špatné nálady.

Doplněk stravy neužívejte déle než 3 měsíce. Po dosažení zlepšení Vašeho psychického stavu pokračujte s podáváním doplňkového l-tryptofanu, nejlépe ve formě speciálního nápoje allegra DRINK zajišťujícího maximální biologickou dostupnost l-tryptofanu pro mozek, případně doplňku stravy ve formě tablet allegra COMFORT.

Složení: plnidla: uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulosa, povidon, potahovací látky: sacharoza, arabská guma, makrogol, L-tryptofan, protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý, Třezalka tečkovaná extrakt 4:1, pyridoxin hydrochlorid, barviva: oxid titaničitý, oxidy železa.

Není vhodné kombinovat se syntetickými antidepresivy!

Může snižovat účinek hormonální antikoncepce!
Vyhýbejte se pobytu na přímém slunci!

EAN: 8594070860517
(2006) www.obchod-zdravi.cz