Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Spánek
Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg new 30 pas AKCE

Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg new 30 pas AKCE


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg je určen pro osoby trpící poruchami usínání a spánku, starším 55 let, pracujícím na nočních směnách, vystaveným dlouhodobému stresu.


Doporučená cena: 167.00 Kč

Vaše cena: 122.00 Kč

Ušetříte: 27 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Doplněk stravy pro příjemné usnutí v podobě pastilek s pomerančovou příchutí.

Určeno osobám:
- s potřebou zkrátit dobu nutnou k usnutí
- starším 55 let
- pracujícím na nočních směnách

MELATONIN allegra 3 mg NEW byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: kvalitu a pohodlné užívání.

Obsahuje melatonin, což je endogenní látka, kterou si lidé vytvářejí v epifýze. Melatonin ovlivňuje spánkový cyklus. Přírodní produkce melatoninu je přímo spojena s expozicí světla. Při přítomnosti modrého světla (slunečního záření nebo umělého světla) je produkce melatoninu inhibována. Když se sníží intenzita světla, melatonin se začne přirozeně produkovat.

Schopnost tvorby melatoninu se s narůstajícím věkem postupně snižuje. Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg NEW je ve formě snadno rozpustných pastilek s pomerančovou příchutí, pro snadné užívání bez zapití a rychlejšímu nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí.

Aktivní látka:
1 pastilka Melatonin 3 mg

Složení:
plnidlo xylitol, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, aroma: pomeranč, melatonin, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu.

Dávkování:
1/2 pastilky denně.
Pastilku užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, polkněte pastilku v celku a zapijte dostatečným množstvím vody, v tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku. Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte, že sledování LCD displejů (televize, tablet, telefon) narušuje proces usínání, neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu.

Upozornění:
Ddoplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg NEW nekombinujte s jinými hypnotiky, sedativy a anxiolytiky (deriváty benzodiazepinu a propandiolů)! Není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování:
Uchovávejte v suchu při teplotě 15 - 25 °C.
Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.

Výrobce: Woykoff a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5.
(2006) www.obchod-zdravi.cz