Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Spánek
Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg B6 30 pas AKCE

Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg B6 30 pas AKCE


Výrobce: Woykoff, a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5

Woykoff MELATONIN Allegra® 3 mg B6 je určen pro osoby trpící poruchami usínání a spánku, starším 55 let, pracujícím na nočních směnách, vystaveným dlouhodobému stresu.


Doporučená cena: 167.00 Kč

Vaše cena: 122.00 Kč

Ušetříte: 27 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Doplněk stravy pro příjemné usnutí v podobě pastilek s pomerančovou příchutí.

Určeno osobám:
- s potřebou zkrátit dobu nutnou k usnutí
- starším 55 let
- pracujícím na nočních směnách

MELATONIN allegra 3 mg B6 byl vyvinut podle nejnovějších poznatků a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje melatonin, což je endogenní látka, kterou si lidé vytvářejí v epifýze. Melatonin ovlivňuje spánkový cyklus. Přírodní produkce melatoninu je přímo spojena s expozicí světla. Při přítomnosti modrého světla (slunečního záření nebo umělého světla) je produkce melatoninu inhibována. Když se sníží intenzita světla, melatonin se začne přirozeně produkovat.

Schopnost tvorby melatoninu se s narůstajícím věkem postupně snižuje. Doplněk stravy je ve formě snadno rozpustných pastilek, pro snadné užívání bez zapití a rychlejšímu nástupu účinku díky vstřebávání ústní sliznicí.

Aktivní látka: 1 pastilka
Melatonin 3 mg
Vitamín B6 2,8 mg

Složení:
plnidlo xylitol, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, aroma: pomeranč, melatonin, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu, pyridoxin.

Dávkování:
1/2 pastilky denně. Pastilku užijte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Pastilku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Pokud Vám tato forma nevyhovuje, polkněte pastilku v celku a zapijte dostatečným množstvím vody, v tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku. Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte, že sledování LCD displejů (televize, tablet, telefon) narušuje proces usínání, neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu.

Upozornění:
Doplněk stravy MELATONIN allegra 3 mg B6 nekombinujte s jinými hypnotiky, sedativy a anxiolytiky (deriváty benzodiazepinu a propandiolů)!
Není určeno pro děti.
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Nepřekračujte doporučené dávkování.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Melatonin může při dlouhodobém užívání ve velmi ojedinělých případech ovlivňovat glukózovou rezistenci.
Pokud náš doplněk stravy užíváte déle než tři měsíce, poraďte se se svým lékařem.

Výrobce: Woykoff a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5.
(2006) www.obchod-zdravi.cz