Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Minerály a stopové prvky
Biotter Morušovník bílý 180 tbl UKONČEN PRODEJ

Biotter Morušovník bílý 180 tbl UKONČEN PRODEJ


Výrobce: BIOTTER PHARMA s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov 1

Morušovník bílý se využívá při snižování hladiny cukru v krvi a vysokého krevního tlaku, pro zlepšení funkce metabolismu a podporu hubnutí.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Plody a listy morušovníku bílého obsahují proteiny, pektiny, cukry, tuky, třísloviny, hořčiny, flavonoidy (např. morusin), sacharidy, minerály (vápník, fosfor, železo), vitamíny (A, B1, B2, C, D, niacin) a organické kyseliny (např. kyselinu listovou). Díky těmto látkám se Morušovník bílý využívá při snižování hladiny cukru v krvi a vysokého krevního tlaku, pro zlepšení funkce metabolismu a podporu hubnutí, jako účinné antioxidanty a detoxikanty nebo jako antidiabetika při cukrovce II. typu.

Složení Denní dávka 6 tablet
Výtažek z listů Morušovníku bílého (Morus alba) 720 mg

Vlastnosti: přípravek doplňuje běžnou stravu o látky, které příznivě ovlivňují látkovou výměnu uhlohydrátů.

Dávkování:přípravek je určen dospělým osobám. Doporučené množství je max. 6 tablet denně, ve dvou dávkách po 3 tabletách, před jídlem, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepoužívejte po uplynutí doby minimální trvanlivosti.

Přípravek se nedoporučuje: při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let.

Skladování: přípravek uchovávejte v uzavřeném obalu v suchu při teplotě mezi 15-25 °C. Chraňte před slunečními paprsky a vlhkem. Ukládat mimo dosah dětí.

Složení: mikrokrystalická celulóza; výtažek z listů morušovníku bílého (Morus alba); kukuřičný škrob; stabilizátor: hydrofosforečnan vápenatý; protispékavá látka: stearan hořečnatý.
Tento výrobek může obsahovat stopové množství laktózy.
Vyrobeno v EU

Obsah 180 tablet s hmotností 400 mg
Homotnost netto: 72 g
(2006) www.obchod-zdravi.cz