Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Imunita
Vieste Maitake plus  60 cps AKCE

Vieste Maitake plus 60 cps AKCE


Výrobce: Medicura Naturproducte AG, Tulpenweg 6, 977 24 Burglauer

Maitake plus je doplněk stravy s vitamíny (C a B6), stopovými prvky (zinek a selen) s obsahem houby Maitake, lichořeřišnice a bazalky vhodný pro imunitní systém.


Doporučená cena: 343.00 Kč

Vaše cena: 207.00 Kč

Ušetříte: 40 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Maitake plus je doplněk stravy s vitamíny (C a B6), stopovými prvky (zinek a selen) s obsahem houby Maitake, lichořeřišnice a bazalky vhodný pro imunitní systém.

Houba Maitake, česky nazývaná sírovec nebo trstnatec lupenitý (Grifola frondosa). Pochází z Japonska, je rozšířená i v Americe a dokonce ji můžeme nalézt i v českých lesích.
Doslovný překlad slova maitake z japonštiny je tančící houba.
Houba Maitake je bohatá na minerály, vitamíny B2, D2 a niacin, obsahuje vlákninu, polysacharidy (betaglukan, alfaglukan a další) a známé antioxidanty.
V současné době je podrobována intenzivnímu vědeckému výzkumu. Je doporučována u pacientů s oslabenou imunitou, při únavě, k posílení energetického systému, při nespavosti, podrážděnosti a duševní vyčerpanosti.

Lichořeřišnice je jednoletá bylina, která obsahuje řadu látek (flavonoidy, apod.), samotnou účinnou látkou je glykosid glukotropaeolin – benzylglukosinolát. V tradičním lidovém léčitelství se jí připisují mnohé léčivé účinky – antibiotické, antibakteriální a antivirotické. Má pozitivní účinek při léčbě zánětů močového měchýře a při zánětech horních cest dýchacích.

Bazalka posvátná (Ocimum sanctum) jinak též tulsi je adaptogenní bylina s imunomodulačním účinkem. Působí proti virům a bakteriím. Podporuje vykašlávání, má antidepresivní účinky, působí jako diuretikum. Mírní symptomy alergické rýmy i astmatu.

Aktivní látky: 6 kapslí *DDD%
Lichořeřišnice 1000 mg -
Vitamin C 1000 mg 1250
Maitake extrakt 600 mg 42
Bazalka extrakt 100 mg -
Zinek 15 mg 150
Vitamin B6 12 mg 857
Selen 100 μg 181
*DDD - doporučená denní dávka

Složení: lichořeřišnice větší prášek, vitamin C, maitake houba (trsnatec lupenitý) extrakt, bazalka koření extrakt, citrát zinečnatý, oxid křemičitý, vitamin B6 pyridoxin HCL, selenan sodný. Obal kapsle: želatinová tobolka, barvicí činidlo oxid titaničitý.

Dávkování: 6 kapslí denně (3x2 nebo 6x1). Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě do 25°C mimo dosah přímého světla.

Upozornění: Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
(2006) www.obchod-zdravi.cz