Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Mimické vrásky
FC Botoceutical Gold sérum na vrásky 25 ml

FC Botoceutical Gold sérum na vrásky 25 ml


Výrobce: Herb-pharma AG, Kirchgasse 3, 8001 Zürich,

Botoceutical Gold biotechnologické sérum proti vráskám určené pro ženy a muže nad 45 let je jedinečná kombinace čtyř peptidů vyvinutá speciálně pro zralou pleť.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Biotechnologické sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ let

Botoceutical Gold biotechnologické sérum proti vráskám určené pro ženy a muže nad 45 let je jedinečná kombinace čtyř peptidů vyvinutá speciálně pro zralou pleť. Přípravek obsahuje kromě čtyř peptidů, DMAE, kyseliny hyaluronové, kyseliny lipoové i částice zlata, což dodává pleti jedinečný odstín a navrátí pokožce vitalitu, pevnost a pružnost. Biochemický a dermatologický výzkum ukázal, že vrásky nejsou nutností a jejich vznik lze ovlivňovat. Je známo, že botulotoxin paralyzuje činnost svalů. Tento účinek lze uplatnit i na činnost mimických svalů, které vytvářejí vrásky. Účinnost účinných látek přípravku byla prokázána laboratorními výsledky, in vitro, a na dobrovolnících. Více než 80 % dobrovolníků, kteří se zúčastnili zkoušek zpozorovalo redukci vzhledu vrásek. Výrobek se osvědčil stejně u žen jakož i u mužů. Botoceutical Gold sérum proti vráskám určené pro ženy a muže nad 45 let je bezpečnější, méně nákladnou a jemnější alternativou botulotoxinu, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem.

Jedním z nejviditelnějších příznaků stárnutí pokožky je zvýšená tvorba vrásek na tváři. Stárnutí je přirozený jev, spojený s určitými biochemickými, histologickými a fyziologickými změnami, které podporuje i vystavení pokožky vnějšímu prostředí. Existují i další sekundární faktory, které mohou způsobit vznik charakteristických vrásek a rýh na tváři. Patří mezi ně gravitační přitažlivost, častý a nepřetržitý tlak na pokožku tváře (např. během spánku), nebo opakované pohyby tváře způsobené kontrakcí mimických svalů. Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť je převratné pleťové sérum, které poskytne Vaší pleti viditelnou úlevu po 15 000 mimických výrazech, které každý den udělá Vaše tvář. Botoceutical Gold biotechnologické sérum proti vráskám určené pro ženy a muže nad 45 let je jedinečná kombinace čtyř peptidů vyvinutá speciálně na zralou pleť nad 45 let. Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje kromě čtyř peptidů, DMAE, kyseliny hyaluronové, kyseliny lipoové i částice zlata, co dodává pleti jedinečný odstín a navrátí Vaší pleti vitalitu, pevnost a pružnost.

Biochemický a dermatologický výzkum ukázal, že vrásky nejsou nutností a jejich vznik lze ovlivňovat. Je známo, že botulotoxin paralyzuje činnost svalů. Tento účinek lze uplatnit i na činnost mimických svalů, které vytvářejí vrásky.

Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na báze peptidů, jejichž výsledky ohromily odborníky na celém světě. Na základě těchto poznatků bylo vytvořeno speciální sérum, úplně bezpečné, které lze účinně použít na ovlivnění mimických svalů tak, že vzniklé vrásky ustupují, eventuálně vůbec nevznikají. Důležitou předností je, že tento účinek lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Účinnost přípravku byla prokázána laboratorními výsledky, in vitro, a na dobrovolnících. Více než 80 % dobrovolníků, kteří se zúčastnili zkoušek zpozorovalo redukci vzhledu vrásek. Výrobek se osvědčil stejně tak u žen i u mužů. Botoceutical Gold sérum proti vráskám určený pro ženy a muže nad 45 let je bezpečnější, méně nákladnou a jemnější alternativou botulotoxinu, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem.

Představujeme Vám přípravek Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ let – řešení v boji proti jemným, ale i odolným, a těžce odstranitelným vráskám.

Společně s neustálým zkvalitňováním informací o procesu tvorby vrásek, se zvyšuje i naše schopnost tomuto procesu zabránit. Vrásky, které se tvoří v důsledku mimiky, opakovaných pohybů, škodlivých vlivů životného prostředí a přirozeného stárnutí pokožky už dále nepředstavují neřešitelný problém. Bylo dokázáno, že jejich tvorbě lze předejít a odstranit budoucí a už vzniklé vrásky.

Vrásky, které jsou důsledkem mimických a opakovaných pohybů, vznikají kvůli dlouhodobému napínání pokožky, k němuž dochází při stimulování svalů tváře nadměrným množstvím chemických signálů. Tyto rysy vrásek se mohou vytvořit vždy, když se usmíváte, mračíte, smějete se nebo pláčete. K opakovaným pohybům může docházet dokonce i během spánku. Po určité době se vytvoří linie na obočí, záhyby na čele, vějířky kolem očí, vrásky smíchu, vrásky kolem úst a pokožka celkově zestárne.

Proces napínání pokožky a stahování svalů, kvůli němuž se vrásky vytvářejí, závisí na jemném neurotransmitačním procesu, který se nazývá komplex SNARE. Komplex SNARE tvoří tři proteiny (snap 25, vamp a syntaxin), díky nimž mohou neurony převést exocytózu. Exocytóza je uvolňování chemikálií navzdory synapsi neuronů, která vyvolává svalovou kontrakci. Pokud se exocytóze zabrání a/nebo se přeruší, svalové kontrakce se zastaví, nebo zmírní, čímž se existující vrásky uvolní a zabrání se tvorbě nových vrásek. Tento proces lze zastavit i pomocí botulotoxinu.

Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť je prvním přípravkem, v němž se kombinují čtyři dokonalé peptidy v jednom. Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje 6% pentapeptid, 14% acetyl hexapeptid a 5% heptapeptid a 3% syntetický derivát tripeptidu. Tuto unikátní kompozici účinných látek vyvinula jako první firma Herb-Pharma AG Švýcarsko. Každý z peptidů přerušuje komplex SNARE, v jehož důsledku vrásky vznikají, jiným způsobem, ale výsledky jsou podobné a navzájem se doplňují – přípravek Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť redukuje hloubku vrásek a pokožka vypadá po jeho použití mladší.
Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje pentapeptid, který působí v okolí presynaptického neuronu dříve, než hexapeptid a heptapeptid. Tělo má mírný elektrický náboj. Při opakovaných pohybech se elektrický náboj v dané části těla zvýší. Pentapeptid pomáhá zmírňovat uvolňování acetylcholinu v okamžiku SNARE komplexu snižováním elektrického náboje pokožky v oblasti aplikace, čímž se sníží aktivita neuronů. Neurony vyvolávají pohyb svalů navázáním acetylcholinu do svalových buněk, tj. schopnost pentapeptidu zmírnit elektrický náboj, odesílání do oblasti aplikace, má zásadní vliv na zmenšování a uvolňování svalových kontrakcí. Z důvodu oslabení svalových kontrakcí vypadá pokožka mladší, vrásky se zmírňují a vytvářejí se v menším množství.

Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje heptapeptid – přirozenou aminokyselinu, která obsahuje sedm aminopeptidů. Jeho vyspělá peptidická struktura dokáže zastavit tvorbu pórů a uvolňování neurotransmiteru účinněji než kterýkoliv jiný aminopeptid. Heptapeptid je v podstatě aminopeptidem vyšší úrovně, který působí rychleji a redukuje hloubku vrásky, což by pomocí jiných peptidů nebylo možné dosáhnout. Heptapeptid to dokáže díky svému vázání na existující Snap-25 receptor s cílem blokovat uvolňování acetylcholinu. Neurony v důsledku toho nedokáží efektivně přenášet signály, vyvolávající svalové kontrakce. Pokud se opakované pohyby omezí, lze tvorbu jemných linií a vrásek zredukovat, nebo jí úplně zabránit.

Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť obsahuje syntetický derivát tripeptidu, který byl vyvinutý jako účinná péče proti vráskám na vyhlazení pleti, působící zejména proti mimickým vráskám tím, že uvolňuje svaly tváře. Tento aktivní tripeptid účinkuje způsobem podobným hadímu jedu, který způsobuje neuromuskulární blok. Je to vlastně reverzibilní antagonista svalového nikotinového acetylcholinového receptoru působícího na postsynaptické membráně. Předpokládáme, že tripeptid se váže na podjednotku epsilon receptoru, čímž zabraňuje vázání acetylcholinu na receptor; v důsledku čehož zůstává uzavřený. V uzavřeném stavu nedochází k absorpci sodných ionů (Na+) a svaly zůstávají uvolněny.

Díky tomuto komplementárnímu systému, který obsahuje pentapeptid, hexapeptid, heptapeptid a tripeptid je Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť ještě účinnější. Následkem snížení místního synoptického napětí působením pentapeptidu se sníží reaktivita a účinnost neuronu. Hexapeptid a heptapeptid potom společně zastaví už uvolněné neurotransmitery a díky tripeptidu, který má vyhlazující účinky a rychlý účinek proti vráskám, se pokožka tváře vyhladí a svaly zůstávají uvolněné. Pomocí tohoto zásahu lze svalové kontrakce zmenšit, nebo jim úplně zabránit, čímž se následovně sníží tvorba mimických vrásek.

Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť je revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a eliminaci hlubokých vrásek, kdy účinky běžných přípravků nejsou dostatečně uspokojivé. Díky spojení čtyř peptidů se silným antioxidantem, DMAE, kyseliny hyaluronové a kyseliny lipoové, které jsou obsažené v přípravku se pokožka zpevňuje a vypíná. DMAE stabilizuje membrány, čímž zabraňuje hromadění lipofuscinu (pigment, který způsobuje stařecké skvrny) v buňkách, napomáhá regeneraci buněk a zpomaluje proces opotřebování buněk. Kyselina hyaluronová v lipozomové formě - sehrává důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Lipozomy působí společně s buňkami epidermy, do nichž uvolňují svůj obsah. Hyaluronát sodný se kvůli svým vynikajícím zvlhčujícím a lubrikačním vlastnostem používá při léčbě suché pokožky. Sehrává hlavní úlohu v zadržování vlhkosti a zachovávaní integrity struktury pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací jí pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí. Kyselina lipoová pomáhá buňkám dýchat – zúčastňuje se tak získávání energie. Slouží i jako detoxikační činidlo při některých škodlivých sloučeninách vnikajících do těla.

Společnost Herb-Pharma navazuje na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu, uplatňování širokospektrálního přístupu odstraňování vrásek.

Účinky Botoceuticalu Gold séra proti vráskám na zralou pleť se mohou dostavit okamžitě. Podle testovaných osob bylo zlepšení stavu velmi rychlé a pokožka byla příjemně napnutá už 30 minut po použití přípravku. Pomocí revolučního séra Botoceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť můžete bezpečně a účinně eliminovat všechny odolávající a těžce odstranitelné vrásky. Botoceutical Gold sérum proti vráskám vytváří správnou rovnováhu pokožky v zájmu jeho intenzivnějšího vstřebávání a účinku.

Použití a dávkovaní:
Odšroubujte uzávěr a pomalým stlačováním pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním natáhněte do pipety potřebné množství séra. Pozor – při rychlém stisknutí pístu může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Jemným stlačením pístu dávkujte potřebné množství séra. Botoceutical Gold sérum proti vráskám naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat.
Na čistou a suchou pokožku naneste Botoceutical Gold od vrásky k vrásce. Předtím pomocí bříška prstů vrásku otevřete a aplikujte přípravek Botoceutical Gold sérum proti vráskám dovnitř. Následovně každou vrásku stimulujte pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začněte vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosu směrem vzhůru až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.
Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Botoceutical Gold sérum proti vráskám na jemné linie a vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dnů. Potom nanášejte Botoceutical Gold sérum proti vráskám jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.
Uvolňující účinek Botoceuticalu Gold séra proti vráskám na zralou pleť je postupný, kumulativní a reverzibilní.
(2006) www.obchod-zdravi.cz