Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Imunita
Olimunovac 30 cps AKCE

Olimunovac 30 cps AKCE


Výrobce: Bioveta, a. s., Komenského 212/12, 683 23 Ivanovice na Hané

Přípravek Olimunovac lze s výhodou použít jako součást opatření k posílení imunity v obdobích zvýšeného výskytu infekcí dýchacích cest. Dávka na 4 měsíce.


Doporučená cena: 342.00 Kč

Vaše cena: 246.00 Kč

Ušetříte: 28 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Olimunovac - originální patentovaný imunomodulační přípravek.

Olimunovac - podpora obranyschopnosti organismu, zvláště dýchacích cest.

Olimunovac - doplněk stravy - obsahuje v jednom balení dávku na čtyři měsíce.

Dýchací systém je ve stálém kontaktu se zevním prostředím. Vniknou-li viry nebo bakterie do dýchacích cest, imunitní systém organismu se aktivuje a za normálních okolností je schopen infekci zlikvidovat. Při obraně dýchacích cest organismus využívá všechny typy imunitních reakcí, které má k dispozici (místní i celkové). Pokud je imunitní systém oslaben, změní se obvykle poměr sil mezi obrannými mechanismy a škodlivými bakteriemi či viry a působení infekčních činitelů převáží. Dojde k infekci dýchacích cest.

Obranný systém může být oslaben řadou vnitřních i vnějších faktorů. Lze jmenovat např. poruchy metabolismu, hormonální nerovnováhu, z vnějších faktorů pak znečištění ovzduší, studené a vlhké počasí, smog a kouření.

Jedním ze způsobů jak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu i dýchacích cest je modulace imunitních mechanismů pomocí přípravku OLIMUNOVAC.

Olimunovac je originální patentovaný přípravek vyvinutý ve spolupráci s odborníky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Obsahuje neškodné části bakterií, které jsou častými původci respiračních infekcí a které stimulují imunitu a tím posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Olimunovac
- příznivě ovlivňuje imunitní systém
- podporuje obranyschopnost organismu, zvláště dýchacích cest
- se používá u dospělých a dětí od 3 let ke zvyšování nespecifické imunity
- obsahuje v jednom balení dávku na čtyři měsíce
- není určen jako náhrada pestré stravy

Proč právě Olimunovac?
Jedním ze způsobů jak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu i dýchacích cest je modulace imunitních mechanismů pomocí přípravku Olimunovac.

Respirační systém je ve stálém kontaktu se zevním prostředím. Vniknou-li viry nebo bakterie do dýchacích cest, imunitní systém organismu se aktivuje a za normálních okolností je schopen infekci zlikvidovat. Při obraně dýchacích cest organismus využívá všechny typy imunitních reakcí, které má k dispozici (místní i celkové). Pokud je imunitní systém oslaben, změní se obvykle poměr sil mezi obrannými mechanismy a škodlivými bakteriemi či viry a působení infekčních činitelů převáží. Dojde k infekci dýchacích cest.

Jedním ze způsobů jak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu i dýchacích cest je modulace imunitních mechanismů pomocí přípravku OLIMUNOVAC. OLIMUNOVAC je originální patentovaný přípravek vyvinutý ve spolupráci s odborníky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Obsahuje neškodné části bakterií, které jsou častými původci respiračních infekcí a které stimulují imunitu a tím posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Přípravek Olimunovac je vyroben nejmodernějšími biotechnologickými a purifikačními technologiemi. Obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů) tří originálních, patentovaných bakteriálních kmenů s výraznou nespecifickou stimulační aktivitou na imunitní (monocytomakrofágový) systém.

Dávkování:
Základní kúra - 4 pětidenní cykly podávání 1 kapsle denně, nejlépe ráno na lačno s pětidenními přestávkami, po 25 dnech přestávky 2 udržovací pětidenní cykly s 25 denní přestávkou
Po ukončení tohoto základního cyklu užívání přípravku OLIMUNOVAC je možno v tomto dávkování po opětovné 25 denní přestávce pokračovat
Po konzultaci s lékařem lze k docílení dlouhodobějšího efektu preparát užívat i vícekrát ročně.
(2006) www.obchod-zdravi.cz