Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Gynekologické potíže
Medilady originální pomůcka pro ženy při úniku moči s příslušenstvím pomáhá řešit problémy s inkotinencí 1ks

Medilady originální pomůcka pro ženy při úniku moči s příslušenstvím pomáhá řešit problémy s inkotinencí 1ks


Výrobce: HOBBYT s.r.o., Svinná 27, Skuhrov nad Bělou

Medilady originální patentovaná pomůcka pro ženy, která pomáhá řešit problémy s inkotinencí - únikem moči s příslušenstvím.


Doporučená cena: 2299.00 Kč

Vaše cena: 2210.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Medilady originální patentovaná pomůcka pro ženy. Violet jedinečně pomáhá efektivně řešit problémy s inkontinencí, ale současně umožňuje zlepšit sexuální prožitek, zvýšit sebevědomí uživatelky, a tím i zkvalitnit její život. Violet je vhodný nejen pro ženy, jež trpí únikem moči, ale i pro ženy a dívky, které chtějí posílit svalstvo pánevního dna a díky pevněji sevřené pochvě zpříjemnit sexuální prožitek sobě i svému partnerovi.

Až doposud jste při řešení problémů s únikem moči dostávala četné informace o speciálních plenách či kalhotkách. Jistě, i ony představují určité východisko z nepříjemné situace. Někdy však taková volba připomíná spíše pouhou náplast, kterou je třeba vyměňovat a smířit se přitom i s finančními nároky, jež podobné „řešení“ přináší.

I když si možná říkáte, že Vás podobné starosti zatím ještě netrápí, statistiky vypovídají o tom, že problémy spojené s inkontinencí řeší po padesátém roce života každá druhá žena. V současné době trpí drobným únikem moči 23 % žen a 22 % žen se s ním potýkalo v minulosti. Violet je výbornou prevencí a léčbou těchto stavů, pomáhá však i ženám, které potíže s inkontinencí nemají. Violet ocení také maminky po porodu a vlastně všechny ženy, které potřebují posílit svaly pánevního dna (tzv. Kegelovy svaly). Silné svaly pánevního dna jsou důležité nejen pro zajištění kontinence, ale hrají rovněž velkou úlohu v uspokojování sexuálních potřeb obou partnerů.

Součástí balení je podrobný návod k produktu.

Balení obsahuje:

1. Vaginální těleso s integrovaným pohyblivým závěsem – menší
2. Vaginální těleso s integrovaným pohyblivým závěsem – větší
3. Závaží s karabinkou – 100g
4. 2x závaží s karabinkou – 200 g (2 kusy)
5. lubrikační gel
6. ochranné návleky (kondomy)
7. desinfekční prostředek

Více info také na www.medipunkt.cz
(2006) www.obchod-zdravi.cz