Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Klimakterium
Walmark Minapent+šalvěj lékařská 90 tob

Walmark Minapent+šalvěj lékařská 90 tob


Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Obsahuje účinné látky z extraktu listu šalvěje pomáhají při nadměrném pocení, které je spojeno s obdobím klimakteria. Nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody.


Doporučená cena: 615.00 Kč

Vaše cena: 589.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

•Obsahuje extrakty červeného jetele, šalvěje lékařské a ploštičníku hroznatého příznivě působí v kterékoliv fázi klimakteria

Minapent pro klimakterium bez fyzických potíží

Minapent obsahuje extrakty červeného jetele, šalvěje lékařské a ploštičníku hroznatého, které příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria.

Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na úlevu od obtíží v období klimakteria.

Příznivě působí:
•v kterékoliv fázi klimakteria
•u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza) i u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauza)
•u menopauzálních symptomů (návaly horka, pocení, podrážděnost atd.)
•při nadměrném pocení
•u žen, které odmítají syntetickou hormonální léčbu nebo u kterých je podávání hormonálních přípravků kontraindikováno

Aktivní látky
•Pomáhají zmírnit nepříjemné tělesné projevy (tzv. vegetativní syndrom):
Izoflavony červeného jetele a ploštičníku hroznatého se svým vlivem podobají přirozeným pohlavním ženským hormonům (estrogenům).

Šalvěj lékařská pomáhá při navození hormonální rovnováhy a pomáhá navodit menopauzální komfort. Příznivě působí na přirozený průběh mensturace, ovlivňuje nadměrné pocení a návaly horka. Má vliv na přirozený stav kostní hmoty.
Extrakt z jetele červeného a ploštičníku hroznatého příznivě ovlivňuje průběh menopauzy a napomáhá jejímu přirozenému průběhu.

•Podílí se na potlačení dalších projevů:
U obsažených látek červeného jetele, šalvěje lékařské byl prokázán pozitivní vliv na kostní hmotu a jetel červený má také příznivý vliv na kardiovaskulární systém.2-5)

•Pomáhají harmonizovat psychické a emoční projevy:
Izoflavony červeného jetele a glykosidy ploštičníku hroznatého se podílí na zlepšení psychického rozpoložení, zmírňují podrážděnost, úzkostlivost i emoční labilitu, jako přirozené projevy menopauzy. Podporují koncentraci a relaxaci.2-4,6)

•Podporují vitalitu ženy:
Aktivní látky z extraktu listu šalvěje lékařské pomáhají při nadměrném pocení.6) Povzbuzují organismus a celkově podporují vitalitu a zdraví ženy.

1) Procházka, D.: Pozorování účinnosti přípravku Minapent dle Kuppermanova indexu, klinické pozorování, Brno, 2007.
2) Booth, N.L. et al.: Clinical studies of red clover (Trifolium pratense) dietary supplements in menopause: a literature review, Menopause, 2006, 13(2): 251-264.
3) Hidalgo, L.A. et al.: The effect of red clover isoflavones on menopausal symptoms, lipids and vaginal cytology in menopausal women: a randomized, double-blind, placebo-controlled study. Gynecol. Endocrinol. 2005.
4) Matthai, C. et al.: Účinnost sóji, červeného jetele a ploštičníku při potlačování symptomů spojených s menopauzou. GYNE 2003.
5) Atkinson, C. et al.: The effects of phytoestrogen isoflavones on bone density in women: a double blind, placebo controlled trial, Am J Clin Nutr, 2004, 79: 326-33.
6) Salviae officinalis folium. ESCOP Monographs. Sec. Ed. 2003: 452-455.

Složení:
1 tobolka Denní dávka 2 tobolky

Červený jetel
Trifolium pratense (extrakt)
150 mg 300 mg

Šalvěj lékařská
Salvia officinalis (extrakt)
50 mg 100 mg

Ploštičník hroznatý
Cimicifuga racemosa (extrakt)
2,5 mg 5 mg

Seznam složek: Triforium pratense (extrakt), Salvia officinalis (extrakt), mikrokrystalická celulóza (protispékavá látka), želatina, stearan hořečnatý (protispékavá látka), Cimicifuga racemosa (extrakt), oxid titaničitý (barvivo)

Dávkování:
1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít.

Dávka 2 tobolky denně je doporučena pro ženy s výraznější intenzitou obtíží. Účinek se obvykle dostavuje během užívání prvního balení, tj. již během 2 - 4 týdnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 2 tobolky!

Pro dosažení výrazných účinků doporučujeme Minapent užívat dlouhodobě. I při dlouhodobém užívání je bezpečný.

Upozornění: Není určeno pro děti! Přípravek je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Není doporučeno kombinovat s hormonální substituční terapií.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnění přerušte užívání a vyhledejte lékaře.


(2006) www.obchod-zdravi.cz