Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Cévy a žíly
Priessnitz® Žíly a cévy Medical 125 ml

Priessnitz® Žíly a cévy Medical 125 ml


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

Priessnitz® Žíly a cévy MEDICAL obsahuje escin a flavonoidy, jež jsou prověřené přírodní látky s šetrnými příznivými účinky při péči o nohy bez křečových žil, otoků a bolesti.


Doporučená cena: 234.00 Kč

Vaše cena: 223.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Priessnitz® Žíly a Cévy MEDICAL obsahuje přírodní látky escin (z plodu jírovce maďalu) a flavonoidy (z červených listů vinné révy), jenž jsou bezpečné a prověřené přírodní látky s šetrnými, příznivými účinky na kvalitu i funkce žilního a lymfatického systému. Vstřebání těchto účinných látek je podpořeno přídavkem etanolu a mentolu. Aplikace Priessnitz Žíly a Cévy MEDICAL přináší péči o dolní končetiny bez křečových žil, otoků a bolesti, a navíc i příjemný pocit luxusu. Přípravek lze na končetiny aplikovat i v průběhu těhotenství a kojení.

Priessnitz Žíly a Cévy MEDICAL je určeno k aplikaci na kůži končetin, kde:
- Zmírňuje obtíže spojené s křečovými žilami a žilkami – bolest, otoky
- Ulevuje od pocitu těžkých a unavených nohou
- zklidňuje trnoucí a citlivé končetiny
- zvláčňuje a hydratuje kůži nohou
- zvyšuje odolnost končetin při praskání žilek

Priessnitz Žíly a Cévy MEDICAL obsahuje unikátní kombinaci rostlinných extraktů z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) a z červených listů vinné révy (Vitis vinifera) s příznivými účinky na žilní a lymfatický systém. Hlavní účinnou složkou jsou přírodní látky escin a flavonoidy.

Použití:
Přípravek se používá k lokální aplikaci na kůži dolních končetin. Podle potřeby naneste a jemně rozetřete na pokožku unavených a těžkých nohou. Pouze k zevnímu užití. Skladování: Skladujte na suchém, čistém místě, chráněném před povětrnostními vlivy a slunečním zářením, při teplotě 15 až 25 °C.

Upozornění:
Skladujte mimo dosah dětí. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Při aplikaci zkontrolujte na obale datum spotřeby. Nepoužívejte po uplynutí doporučené doby spotřeby. Spotřebujte do 6 měsíců od prvního otevření.
(2006) www.obchod-zdravi.cz