Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Vnitřní kosmetika
Decolen Forte 60 tbl

Decolen Forte 60 tbl


Výrobce: Simply You Pharmaceuticals, a.s., Roháčova 188/37, 1300 00 Praha 3

Decolen Forte to je nové účinnější složení pro plná a pevná prsa s kombinací bylinných extraktů, které obsahují rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi.


Doporučená cena: 784.00 Kč

Vaše cena: 751.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Decolen Forte to je nové účinnější složení pro plná a pevná prsa s kombinací bylinných extraktů, které obsahují rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi. Je navržen speciálně pro udržení zdraví (díky obsahu lignanů ze lnu) a tvaru (díky fytoestrogenům z chmele) ženských prsou.

Výhodou tohoto produktu je vysoký obsah přírodních fytoestrogenů a pohodlné dávkování. Nyní stačí pouze 1 tableta denně!

Jak Decolen funguje?
Decolen pro ženy je kombinací bylinných extraktů, které obsahují rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi. Je navržen speciálně pro udržení zdraví (díky obsahu lignanů ze lnu) a tvaru (díky fytoestrogenům z chmele) ženských prsou.

Lněné semínko je bohatým zdrojem lignanů. Lignany jsou fytoestrogeny, které působí podobně jako přirozené ženské hormony – estrogeny. Lignany mohou chránit a podporovat zdraví prsní tkáně, a tím pozitivně ovlivnit zdraví prsou.

Chmel obsahuje fytoestrogeny, které snižují negativní účinky hormonální nerovnováhy.

Antioxidanty v chmelu a semíncích z vinných hroznů spolu s vitaminem D pomáhají chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují dlouhodobé zdraví tkání organizmu.

Co ovlivňuje vzhled poprsí?
Ženská prsa se mění s věkem. Hlavními příčinami jsou náhlé změny hmotnosti, těhotenství a kojení, dědičné faktory. Kojení je jedním z faktorů, které ovlivňují tvar prsou. Během těhotenství a kojení dochází k rychlému růstu prsní žlázy a následně pak po ukončení kojení k jejímu opětovnému zmenšení.

Dalšími faktory, které ovlivňují tvar a plnost poprsí může být také antikoncepce a kouření.

Pevnost a vzhled poprsí závisí také na stavu svalové a pojivové tkáně.

Pokožka prsou je velmi citlivá, a proto je nutné se o ni každý den starat. Pevnost, tvar poprsí a elasticita pokožky prsou je závislá na rostoucí ztrátě vody v prsní tkáni v průběhu let. Ochablé prsní svalstvo, stresový hormon, metabolické a jiné procesy, agresivní volné radikály – to vše může krásu ženských prsou v průběhu let poškodit.

Složení:
Decolen je první přírodní doplněk stravy vyvinutý speciálně pro ženy. Obsahuje výtažky z bylin vhodné pro ženy všech věkových kategorií, které mají zájem pečovat o svá prsa bez použití invazivního způsobu, formou chirurgických zákroků. Decolen je určen pro udržení zdravé prsní tkáně. Obsahuje rostlinné fytoestrogeny, steroly, lignany a vitamin D s antioxidačními vlastnostmi.

Lněné semínko je bohatým zdrojem lignanů. Lignany jsou fytoestrogeny, které působí podobně jako přirozené ženské hormony estrogeny. Chrání a podporují zdraví prsní tkáně, a tím pozitivně ovlivňují zdraví prsou.

Chmel obsahuje fytoestrogeny, které mohou snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy. Antioxidanty v chmelu, semíncích z vinných hroznů spolu s vitaminem D pomáhají chránit tkáňové buňky před škodlivými účinky volných radikálů a podporují dlouhodobé zdraví tkání organizmu.

Navíc je nově přidána látka s prokazatelným a bezpečným účinkem na pevnost a zdraví prosou. Extrakt ze sójových bobů, který pomáhá udržovat a zvětšovat přirozený objem a tvar prsou.

Dávkování:
1 tableta denně, zapít tekutinou
(2006) www.obchod-zdravi.cz