Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Přípravky na opalování pro dospělé
Daylong Extreme SPF 50+ 100 ml

Daylong Extreme SPF 50+ 100 ml


Výrobce: Galderma-Spirig Česká a Slovenská republika a.s., Nobelova 28, 831 02 Bratislava 3

Daylong Extreme 50+ lipozomální lotio s ochranným faktorem UVB 50+, UVA odpovídá australské normě a je určený pro extrémně citlivou pokožku na sluneční záření.


Doporučená cena: 528.00 Kč

Vaše cena: 499.00 Kč

Ušetříte: 5 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Daylong Extreme 50+ lipozomální lotio s ochranným faktorem UVB 50+, UVA odpovídá australské normě. Extrémně odolné vůči vodě, fotostabilní, termostabilní, bez parfémů, s vitaminem E a aloe vera.

Daylong je speciální kožní přípravek, který brání průniku ultrafialového záření A a B (UVA, UVB). Jeho účinné látky (chemické filtry) jsou navázány na lipozomy. Výsledkem této technologie je tělové mléko, které je extrémně odolné vůči vodě (účinnost je zachována i při 8 hodinové intenzivní koupeli), a vůči pocení. Tělové mléko je extrémně odolné i vůči slané mořské vodě. Při nanesení Daylongu na pokožku nevzniká pocit mastnoty, nelepí a neleskne se. Navíc vazby lipozomů s povrchovými buňkami kůže nedovolují hlubšímu průniku chemických filtrů, čímž se na minimum - snižuje riziko alergických reakcí.-•použít při extrémním UV záření (vysoké hory v létě i v zimě, oblasti blízko rovníku), pro kůži velmi citlivou na sluneční záření a při sklonu k sluneční alergii, ochrana před zvýšenou tvorbou pigmentových skvrn
- obsahuje širokospektrální UVA a UVB filtry Tinosorb S a Tinosorb M
- ochrana před UVA odpovídá doporučení EK faktor ochrany před UVB 50+
- obvykle stačí natírat 1x denně
- extrémně odolné vůči vodě a pocení, fotostabilní a termostabilní
- vyživuje kůži aloe vera, sorbitolem a vitamínem E, bez parfému

Díky širokospektrálnímu filtru TINOSORB® je Daylong fotostabilní, to znamená, že odolává působení slunečního světla, nerozkládá se a jeho účinnost se nesnižuje. Podobně je odolný i vůči vlivům tepla, tzn. je termostabilní. Ochranná lotia Daylong obsahují vitamín E a Aloe vera, které ošetřují a zvlhčují kůži. Tím, že neobsahují parfémy a tradiční PEG emulgátory, je zaručena dobrá snášenlivost.

Daylong extreme 50+ je určen k ochraně kůže před extrémním UV zářením (vysokohorské prostředí, subtropické a tropické oblasti). Je vhodný jako ochrana pro kůži velmi citlivou na sluneční záření a při sluneční alergii. Je možné ho použít jako ochranu před zvýšenou tvorbou pigmentových skvrn.

Použití:
Přiměřené množství přípravku se 1x denně rovnoměrně rozetře na pokožku. Ochrana před UV zářením je okamžitá. Odolnosti vůči vodě je dosaženo po 20 minutách, proto je potřeba vyhnout se po tuto dobu kontaktu s vodou.

Upozornění:
Daylong se smývá mýdlem nebo šampónem. Daylong se nesmí dostat do očí a nanášet na sliznice, protože může způsobit pálení. Pokud se tak stane, umyjte postižená místa proudem vlažné vody.
(2006) www.obchod-zdravi.cz