Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Nápoje
ColActiv 3700 mg 460 ml AKCE

ColActiv 3700 mg 460 ml AKCE


Výrobce: G-Marck spo. s r.o., náměstí Čs. legií, 1133, 530 02 Pardubice

ColActiv je koncentrovaný roztok s obsahem proteoglykanů a strukturálních bílkovin, stavebních složek chrupavek a pojivových tkání, včetně glukosamin sulfátu a kolagenu

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

doplněk stravy, hydrolizovaný kolagen, pomerančová příchuť

Koncentrovaný roztok s obsahem proteoglykanů a strukturálních bílkovin, stavebních složek chrupavek a pojivových tkání, včetně glukosamin sulfátu a kolagenu. Obsahuje vitamin C, klíčový faktor pro tvorbu kolagenu v chrupavce. Dlouhodobé užívání přispívá ke zlepšení pohyblivosti kloubů a celého vazivového aparátu.

pro lehčí až střední bolesti páteře a kloubů všech velikostí
pro prevence a zpomalení progrese osteoartrózy
pro výživu postižených kloubů
pro osoby s nadměrně zatěžovaným kloubním aparátem (osoby s nadváhou, sportovci)
pro klouby postižené úrazy a sportovními zraněními

Skladování: Přípravek uchovávejte při teplo-tě 10 - 25 °C.

Dávkování: 1x denně 15 ml, při výrazných obtížích či zvýšené námaze kloubů doporučujeme dávkování zvýšit na dvojnásobek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen dětem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Roztok je možné před užitím ředit vodou. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat. Vhodné pro diabetiky.

Aktivní složky: 1DD 15 ml (16,3 g)
Kolagen 3700 mg
Glukosamin sulfát 230 mg
Vitamin C 10 mg *(12,5% DDD)
*DDD - doporučená denní dávka

Složení: čištěná voda, kolagen (sus strofa), glukosamin sulfát, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), aroma (pomeranč), kyselina askorbová, sladidla (sukraloza + acesulfam 3:1)

Kolagen představuje základní stavební hmotu kloubní chrupavky, která podmiňuje její pevnost a pružnost. Na kolagenní vlákna se prostřednictvím glykosaminoglykanů v chrupavce váže voda, která podmiňuje její dobré viskózo-elastické vlastnosti. Kolagenní peptidy ovlivňují metabolizmus buněk kloubní chrupavky i kosti a podporují syntézu fyziologického typu kolagenu. Podporují tak pevnost a pružnost chrupavky. Zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Zvyšují i hustotu kostní tkáně a umožňují tak lepší vazbu minerálních látek. Kolagenní peptidy jsou vstřebávány ze zažívacího traktu a jsou přednostně kumulovány v kloubní chrupavce.

(2006) www.obchod-zdravi.cz