Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Probiotika a enzymy
Biopron IB-Symbio + S. Boulardii 30 tob NOVINKA

Biopron IB-Symbio + S. Boulardii 30 tob NOVINKA


Výrobce: Walmark, a.s., Na Hřebenech II 1718, 140 00 Praha 4

Narušení rovnováhy střevní mikroflóry může ohrozit její funkce v organismu. Doplňování živých probiotických bakterií může udržet optimální rovnováhu střevní mikroflóry.


Doporučená cena: 297.00 Kč

Vaše cena: 284.00 Kč


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Narušení rovnováhy střevní mikroflóry může ohrozit její funkce v organismu. Osoby s narušenou rovnováhou mezi dobrými a špatnými bakteriemi ve střevním traktu mohou pociťovat rozličné zažívací a obecné zdravotní obtíže spojené s touto nerovnováhou.

Doplňování živých probiotických bakterií může být účelný způsob, jak udržet optimální rovnováhu střevní mikroflóry.

Řada moderních probiotických výrobků Biopron IB-Symbio umožňuje mít tyto situace pod kontrolou. Přípravky Biopron IB-Symbio obsahují speciálně vyvinutý komplex několika probiotických kmenů v kombinaci se specifickými látkami – trávicími enzymy, vysokým obsahem vlákniny nebo probiotickou kvasinkou S. Boulardii.

Biopron IB-Symbio + S. Boulardii je speciálně vyvinutá kombinace dvou probiotických kmenů (Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus) a probiotické kvasinky Saccharomyces Boulardii, doplněná o prebiotika fruktooligosacharidy (FOS).

Probiotika: živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice FAO/WHO, 2002).

Saccharomyces Boulardii vykazuje schopnost vázat na sebe nepřátelské bakterie a je velmi dobře tolerovaná.

Výhoda přípravku spočívá zejména v tom, že každá z těchto složek plní ve střevní mikroflóře svou specifickou roli.

Denní dávka obsahuje: množství/ 2 tobolky

Probiotický komplex: 10 x 109 CFU*
- Saccharomyces Boulardii
- Lactobacillus acidophilus
- Lactobacillus rhamnosus
Fruktooligosacharidy 238,6 mg

*CFU – počet živých probiotických mikroorganismů (Colony Forming Units)

Složení: fruktooligosacharidy, želatina, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), barvivo (oxid titaničitý), protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Dávkování: Děti od 3 let a dospělí: 1 tobolka 1–2x denně s jídlem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě od 5 °C do 25 °C. Nevystavovat přímému slunci!

Z důvodu zvýšení ochrany probiotických kmenů před vzdušnou vlhkostí je na blistrech použita poměrně silná hliníková fólie. Tloušťka blistrovací fólie může způsobit problémy při vyloupnutí tobolky. Doporučuje se tobolku vyjímat na jejím konci, nebo hliníkovou fólii před vytlačením tobolky narušit (např. nehtem).

(2006) www.obchod-zdravi.cz