Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Péče o oční okolí
BeautyLashes kapky na prodlužování řas 3,5 ml

BeautyLashes kapky na prodlužování řas 3,5 ml


Výrobce: For Beauty s.r.o., Lužánecká 48, 602 00 Brno

BeautyLashes kapky je bioaktivní růstový stimulátor, který při pravidelné aplikaci na řasy způsobí jejich nový intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních i dolních řas.


Doporučená cena: 2091.00 Kč

Vaše cena: 1782.00 Kč

Ušetříte: 15 %


Počet kusů:


Tisk stránky | Doporučit známému


Specifikace

Jistě už jste slyšeli o novém americkém hitu, kapičkách na prodlužování řas. Tyto kapky nabízíme pod názvem BeautyLashes. Jedná se o bioaktivní růstový stimulátor, který při pravidelné aplikaci na řasy způsobí jejich nový intenzivní růst, prodloužení a zahuštění horních i dolních řas. Přípravek funguje zcela spolehlivě v každém věku a dosahuje neuvěřitelných výsledků. Vyžaduje pouze jediné. Pravidelnou a pečlivou aplikaci a trpělivost. Maximálního prodloužení a zahuštění řas je dosaženo za 1 - 4 měsíce. Výsledek však stojí za to! PerfectLashes je unikátní sérum - revoluční novinka - aktivující nový a silný růst vlastních řas. Tento kosmetický prostředek je v plastové lahvičce s vloženým aplikátorem ke snadnému nanášení bez jakýchkoliv ztrát.

BeautyLashes na kůži víčka a začátek řas tak, aby tato místa byla dostatečně potřena - nasycena přípravkem. Část přípravku při aplikaci přejde i na víčko spodní. Praxe ukazuje, že tento způsob aplikace kapiček BeautyLashes je dostatečný i pro stimulaci růstu spodních řas. Přípravek BeautyLashes se nanáší na víčko při zavřeném oku nejlépe před zvětšovacím zrcadlem pomocí aplikátoru v uzávěru lahvičky malými krouživými pohyby.

Použití:
Prostředek je nutno nanášet na čisté, umyté a nezamaštěné víčko nejméně jednou denně, pro dosažení rychlejšího a výraznějšího účinku se doporučuje aplikovat 2x denně, ráno a na noc, ale vždy na čisté víčko. Po ranní aplikaci BeautyLashes a po zaschnutí přípravku lze bez omezení víčko dále dle požadavku dekorovat stíny, řasenkou, linkami apod.

Výsledný efekt:
Dochází k intenzivní stimulaci růstu řas u všech uživatelů, bez ohledu na věk i pohlaví, v pozdějším věku (50 let) se výsledek dostavuje později. Vaše vlastní řasy začnou růst, prodlužují se, zhušťují a začnou se postupně otáčet směrem vzhůru. Prostředek účinkuje od okamžiku aplikace a výsledky jsou viditelné již po měsící pravidelného používání.
Doporučujeme takto aplikovat pod obu 4 měsíců, kdy dojde k prodloužení řas až o 5 mm, což u některých uživatelů představuje nárůst až o 100 %.
Po čtyřměsíční kúře doporučejeme aplikovat již jen 1-2x týdně po udržení stimulace

Cenově vyjde stimulátor BeautyLashes podstatně lépe než řasy nalepovací a ženy si jej mohou jednoduše aplikovat samy. Takto přirozeně prodloužené řasy vydrží mnohem déle a nejsou tak náročné na údržbu, jako řasy nalepovací.

Okouzlete své okolí svůdným pohledem a dopřejte požitek z pohledu na Vaše krásne oči.

Jedno balení balení vydrží na 4 měsíce.
(2006) www.obchod-zdravi.cz