Obchod zdraví Obchod kosmetiky
Úvodní stránka   |   Přidat k oblíbeným   |   Kontakt   |   E-mail
v tašce máte: 0 ks
za: 0 Kč
prohlédnout tašku >>

    Akné
Acnevac 30 cps

Acnevac 30 cps


Výrobce: Bioveta, a. s., Komenského 212/12, 683 23 Ivanovice na Hané

Acnevac originální patentovaný imunomodulační přípravek. Acnevac podpora obranyschopnosti organizmu, zvláště kůže. Balení na 3 měsíce.

Omlouváme se, ale tento výrobek v tuto chvíli není v naší nabídce.


Specifikace

Acnevac originální patentovaný imunomodulační přípravek. Acnevac podpora obranyschopnosti organizmu, zvláště kůže. Acnevac obsahuje v jednom balení dávku na tři měsíce.

Akné (Acne vulgaris) je multifaktoriální zánětlivé onemocnění kůže. Postihuje převážně adolescenty a mladé lidi. Mohou jím trpět i dospělí. Akné je definováno jako chronické zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových folikulů nejčastěji na tváři, šíji, hrudníku a zádech. Lze je však nalézt i v podpaží a na hýždích. Onemocnění je charakterizováno tvorbou komedonů, zánětlivých papulek a pustulek, případně tvorbou hrbolů a může být doprovázeno jizvením.
V období pohlavního dospívání je naprostá většina mládeže postižena lehčí či těžší formou akné. Onemocnění začíná většinou po 11. - 12. roku věku a jeho mírné formy se považují v době puberty za téměř fyziologické. Postihuje mladistvé obou pohlaví, závažné formy jsou častější u chlapců.

Mezi příčiny akné patří hormonální nerovnováha, bakteriální infekce, stres, potravinová alergie, užívání některých léčiv (steroidy, antidepresiva, některé léky proti epilepsii, orální antikoncepce), chronická zácpa a znečištění střev, nadměrná spotřeba solených potravin, cukrů, tuků a živočišných potravin, nedostatek některých složek potravy a vitamínů, průmyslové znečištění životního prostředí, užívání nevhodných kosmetických přípravků a makeupů, nadměrné péče o pleť.

Léčba akné závisí na mnoha okolnostech. Léčebný postup musí být komplexní. Spočívá dle závažnosti onemocnění na lokální či celkové terapii, nebo na jejich kombinacích. Kromě léčby se uplatňuje ve značné míře i psychický stav pacienta a prevence.

Jedním ze způsobů jak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu i kůže je modulace imunitních mechanismů pomocí přípravku Acnevac. Acnevac je originální přípravek vyvinutý ve spolupráci s odborníky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Obsahuje neškodné části bakterií, které jsou častými původci kožních infekcí a které stimulují imunitu a tím posilují přirozenou obranyschopnost organismu.

Acnevac pro zdraví kůže .
Originální patentovaný imunomodulační přípravek
Podpora obranyschopnosti organizmu, zvláště kůže

- Acnevac příznivě ovlivňuje imunitní systém
- Acnevac podporuje obranyschopnost organismu, zvláště kůže
- Acnevac mohou užívat muži i ženy ke zvyšování nespecifické imunity

Jedním ze způsobů jak zvýšit celkovou obranyschopnost organismu i kůže je modulace imunitních mechanismů pomocí přípravku Acnevac.

Kůže je největším orgánem lidského těla. Jednou z nejdůležitějších funkcí je bariéra mezi vnějším a vnitřním prostředím. Kůže chrání tělo mimo jiné proti vniknutí škodlivých látek a mikroorganismů. Má své obranné mechanismy, jež zabraňují vzniku infekce. Mnohdy však z nejrůznějších příčin, mezi něž se řadí například hormonální změny, stres nebo vlivy vnějšího prostředí, dochází k poruše těchto mechanismů včetně oslabení imunity. Důsledky se mohou projevit na zdravotním stavu kůže nebo i celého organismu.

Přípravek Acnevac je vyroben nejmodernějšími biotechnologickými a purifikačními technologiemi. Obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů) tří originálních, patentovaných, bakteriálních kmenů (Propionibacterium acnes, Staphylococcus aureus a Staphylococcus epidermidis), které jsou nejčastějšími původci kožních onemocnění jako je acne vulgaris, furunkulóza a mikrobiální ekzém. Acnevac příznivě ovlivňuje imunitní systém a napomáhá zvyšování celkové obranyschopnosti organizmu, zvláště kůže.

Aplikační forma přípravku jsou perorální kapsle. Jedno balení přípravku Acnevac obsahuje 30 kapslí k polykání, což představuje tříměsíční kůru.

Dávkování:
Užívá se 1 kapsle denně, nejlépe na lačno po dobu 10 dní, poté 20 dní vynechat a opět užívat 1 kapsli denně po dobu 10 dní, následně opět 20 dní vynechat a opět užívat 1 kapsli denně po dobu 10 dní.

Po ukončení tohoto základního cyklu užívání přípravku Acnevac je možno v tomto dávkování po opětovné 20 denní přestávce pokračovat. Po konzultaci s lékařem lze k docílení dlouhodobějšího efektu preparát užívat i vícekrát ročně.

Upozornění:
Určeno pro děti od 7 let a dospělé, případné podávání mladším dětem, těhotným a kojícím ženám je nutno předem konzultovat s lékařem.
Nepřekračovat doporučenou denní dávku.
Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy.
Jedno balení obsahuje 30 kapslí, což představuje dávku na tři měsíce.
(2006) www.obchod-zdravi.cz